Виставки

У Тернопільській ОДА представили роботи учасників пленеру Байда – SICH. Вишнівець-2015»

Виставку картин, написаних у рамках першого Всеукраїнського живописного пленеру «Байда – SICH. Вишнівець-2015» відкрили 22 січня у Тернопільській обласній державній адміністрації.

Докладніше

"Натхнення і спасіння" – виставка-свідчення Ярослави Зелінської

У середу, 8 липня 2015 р., в експозиційній залі Збаразького замку відбулося відкриття виставки самодіяльної художниці, збаражанки, людини непростої долі, 77-літньої Ярослави Йосипівни Зелінської «Натхнення і спасіння».

Докладніше

Радій, земле, аж до небес! Христос Воскрес!

У палаці Збаразького замку відкрито виставку присвячену святкування одних із найбільших свят християн – Вербної неділі та Воскресіння Христового, для створення якої були використані основні символами Великодня: паска, писанки , рушнички на великодній кошик, ікони з зображенням Воскресіння Христового, гілочки верби. Кожен із них має свою символіку та значення, вказує на глибокий зв'язок між природним і надприродним життям, матеріальною і духовною реальністю, взаємостосунком творіння і Творця.

Докладніше

"Не бійтеся малювати…" Виставка живопису Тетяни Фокіної

2 квітня 2015 року у Замковому палаці м. Збаража, у залі змінних експозицій відбулося відкриття виставки живопису художниці Тетяни Фокіної.

Докладніше

«Ви, що у Христа зодягнулися…»

1 квітня цього року у виставковому залі Замкового палацу, м. Збаража відбулося відкриття виставки літургійних шат. Тут представлені орнати, єпітрахилі, альби та інше літургійне шиття, передані до колекції Національного заповідника «Замки Тернопілля» настоятелем храму святого Антонія з Падуї та святого Юрія мученика м. Збаража, отцем Олександром Лукащуком (ofm). Виставку сформовано таким чином, щоб охопити усі періоди літургійного року римо-католицької церкви та представити усю різноманітність та красу літургійного шиття. Виставка відкрита напередодні світлого свята Христового Воскресіння, яке святкуватимуть 5 квітня християни західного обряду, а східного – 12 квітня, і експонуватиметься впродовж усього Великоднього періоду.

Докладніше

ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм»

З 25 по 27 березня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбулася ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія «Прем'єр Експо» (Україна).

Докладніше

Виставка у Хмельницькому. Аркадія Оленська-Петришин (м. Нью-Йорк). Живопис. Графіка.

13 січня о 16:00 у Хмельницькому обласному художньому музеї відбулось відкриття виставки творів українки з США Аркадії Оленської-Петришин (живопис, графіка). Її роботи надійшли з Національного заповідника «Замки Тернопілля». Діюча експозиція — продовження розпочатого у 1990-х роках знайомства з художньою творчістю митців діаспори — Аккою Переймою, Танею Осадцею, Еммою Андієвською (скульптура, писанка, графіка).

Докладніше

Дерев'яні святині у музеї Замку Князів Поморських

У відповідності до Договору про співпрацю, підписаного в 2012 році між НЗ «Замки Тернопілля» та замком князів Поморських Західнопоморського воєводства республіки Польща, в січні 2015 року було заплановано відкриття виставки макетів дерев’яних церков львівського майстра Михайла Яськовича із запасників НЗ «Замки Тернопілля» у музеї Замку князів Поморських.

Докладніше

"Преображення Господньою любов'ю"

У понеділок, 19 січня 2015 року, у велике релігійне свято - Богоявлення Господа, або Водохреще, у Збаразькому замку відбулося відкриття Національної пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в'язнів "Преображення Господньою любов'ю".

Докладніше

Небо і земля нині торжествують

Український народ має винятково гарні та багаті традиції святкування Різдва. Однією з яких є встановлення шопок.

Докладніше

Виставка "Кактусів" у Кам'янці-Подільському

У четвер 6 листопада у виставковому залі Національного історико-архітектурного заповідника "Кам'янець" (м. Кам'янець-Подільський) відбулося урочисте відкриття виставки картин американської художниці Аркадії Оленської-Петришин , приурочене до 80-річчя з дня її народження. У фондах Національного заповідника "Замки Тернопілля" зберігається більше 50 картин художниці.

Докладніше

До дня Покрови Пресвятої Богородиці

13 жовтня 2014 року у Замковому палаці м. Збаража до дня Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва відкрито виставку полотен, з фондів Національного заповідника «Замки Тернопілля», тернопільського художника Івана Яворського. Представлені картини, козацької тематики, відображають хоробрість та перемоги героїв.

Докладніше

Народна ікона Поділля у Збаразькому замку

3 жовтня 2014 року у Замковому палаці м. Збаража відбулося відкриття виставки "НАРОДНА ІКОНА ПОДІЛЛЯ" спільно з Подільським товариством ім. Г. Сковороди та Хмельницьким обласним художнім музеєм.

Докладніше

Нова колекція меблів у Збаразькому замку

Експозиційну залу «Меблі» Національного заповідника поповнив 21 антикварний експонат із Музею етнографії та художнього промислу інституту народознавства НАН України, м. Львова. Серед переданих експонатів шафа кінця XVIІ ст. з Центральної Німеччини; столик-секретер кінця XVIІІ ст. з Південно-східної Польщі; секретер, Північна Італія, кінець XІX ст.; скрині (другої половини XVI ст., Південна Німеччина і XVIІ-XІX ст., Італія, Ломбардія); столик-підставка із скринькою, Англія, 1790-1810 рр. та інші.

Докладніше

"Квітуй рушниками, незалежна Україно!"

З нагоди 23-ої річниці незалежності України в Збаразькому замку відкрито виставку "Квітуй рушниками, незалежна Україно!" з фондової колекції "Вишиваний рушник" Національного заповідника "Замки Тернопілля". Запрошуємо до Збаразького замку гостей та туристів. Ви отримаєте неповторні враження від споглядання прекрасної культурної спадщини нашого краю.

Докладніше