Виставки

Виставка графіки та живопису

В рамках пісенного фестивалю «Байда» у Вишневецькому палаці відбулося відкриття двох виставок: виставки 20 графічних робіт-портретів славетних князів Галицьких-Острозьких відомого Тернопільського художника-дизайнера Олега Кіналя та виставки живописних полотен художників України, учасників Всеукраїнського живописного пленеру «Байда SICH», яку презентували організатори та учасники пленеру — заслужений художник України Богдан Ткачик та художник Дирбавка Михайло.

Докладніше

«Малярство та реставрація» Володимира Магінського

18 серпня 2016 року, в приміщенні Львівської Національної галереї імені Бориса Григоровича Возницького відкрилася виставка Володимира Магінського під назвою «Малярство та реставрація»

Докладніше

Виставка Євгена Удіна у Замковому палаці

5 серпня 2016 року у виставковому залі Замкового палацу м. Збаража відбулося відкриття виставки художніх робіт Євгена Удіна – Заслуженого художника УРСР, члена Національної спілки художників України, графіка та його покійної дружини Тамари Удіної.

Докладніше

Бельгійський автобронедивізіон знову у Збаражі!

5 серпня 2016 року у Замковому палаці м. Збаража було відкрито виставку “Бельгійський автобронедивізіон в Україні під час Першої світової війни”.

Докладніше

«Замки і лицарі» у Скалаті

У неділю, 26 червня 2016 року у Скалатському замку відбулося відкриття виставки фотосвітлин Заслуженого журналіста України, фотохудожника Василя Бурми «Замки і лицарі». Даний захід був приурочений до свята замку та Дня міста Скалата.

Докладніше

Живопис Світлани Ткачук

17 лютого у Вишнівецькому палаці відбулося відкриття виставки живопису Світлани Ткачук. Художниця з Кременця представила цілий ряд робіт, окремі з яких виконані специфічною технікою.

Докладніше

У Тернопільській ОДА представили роботи учасників пленеру Байда – SICH. Вишнівець-2015»

Виставку картин, написаних у рамках першого Всеукраїнського живописного пленеру «Байда – SICH. Вишнівець-2015» відкрили 22 січня у Тернопільській обласній державній адміністрації.

Докладніше

"Натхнення і спасіння" – виставка-свідчення Ярослави Зелінської

У середу, 8 липня 2015 р., в експозиційній залі Збаразького замку відбулося відкриття виставки самодіяльної художниці, збаражанки, людини непростої долі, 77-літньої Ярослави Йосипівни Зелінської «Натхнення і спасіння».

Докладніше

Радій, земле, аж до небес! Христос Воскрес!

У палаці Збаразького замку відкрито виставку присвячену святкування одних із найбільших свят християн – Вербної неділі та Воскресіння Христового, для створення якої були використані основні символами Великодня: паска, писанки , рушнички на великодній кошик, ікони з зображенням Воскресіння Христового, гілочки верби. Кожен із них має свою символіку та значення, вказує на глибокий зв'язок між природним і надприродним життям, матеріальною і духовною реальністю, взаємостосунком творіння і Творця.

Докладніше

"Не бійтеся малювати…" Виставка живопису Тетяни Фокіної

2 квітня 2015 року у Замковому палаці м. Збаража, у залі змінних експозицій відбулося відкриття виставки живопису художниці Тетяни Фокіної.

Докладніше

«Ви, що у Христа зодягнулися…»

1 квітня цього року у виставковому залі Замкового палацу, м. Збаража відбулося відкриття виставки літургійних шат. Тут представлені орнати, єпітрахилі, альби та інше літургійне шиття, передані до колекції Національного заповідника «Замки Тернопілля» настоятелем храму святого Антонія з Падуї та святого Юрія мученика м. Збаража, отцем Олександром Лукащуком (ofm). Виставку сформовано таким чином, щоб охопити усі періоди літургійного року римо-католицької церкви та представити усю різноманітність та красу літургійного шиття. Виставка відкрита напередодні світлого свята Христового Воскресіння, яке святкуватимуть 5 квітня християни західного обряду, а східного – 12 квітня, і експонуватиметься впродовж усього Великоднього періоду.

Докладніше

ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм»

З 25 по 27 березня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбулася ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія «Прем'єр Експо» (Україна).

Докладніше

Виставка у Хмельницькому. Аркадія Оленська-Петришин (м. Нью-Йорк). Живопис. Графіка.

13 січня о 16:00 у Хмельницькому обласному художньому музеї відбулось відкриття виставки творів українки з США Аркадії Оленської-Петришин (живопис, графіка). Її роботи надійшли з Національного заповідника «Замки Тернопілля». Діюча експозиція — продовження розпочатого у 1990-х роках знайомства з художньою творчістю митців діаспори — Аккою Переймою, Танею Осадцею, Еммою Андієвською (скульптура, писанка, графіка).

Докладніше

Дерев'яні святині у музеї Замку Князів Поморських

У відповідності до Договору про співпрацю, підписаного в 2012 році між НЗ «Замки Тернопілля» та замком князів Поморських Західнопоморського воєводства республіки Польща, в січні 2015 року було заплановано відкриття виставки макетів дерев’яних церков львівського майстра Михайла Яськовича із запасників НЗ «Замки Тернопілля» у музеї Замку князів Поморських.

Докладніше

"Преображення Господньою любов'ю"

У понеділок, 19 січня 2015 року, у велике релігійне свято - Богоявлення Господа, або Водохреще, у Збаразькому замку відбулося відкриття Національної пересувної виставки образотворчого і прикладного мистецтва в'язнів "Преображення Господньою любов'ю".

Докладніше