науково-популярні видання

Битва під Збаражем 1649

Вийшла з друку книга Володимира Чайки та Юрія Мицика "Битва під Збаражем 1649" за сприяння Мністерства культури України в рамках конкурсу культурно-мистецьких проектів "Малі міста - великі враження".

Докладніше

Язловець - 640. Історія, архітектура, туризм

Вийшла з друку книга "Язловець - 640. Історія, архітектура, туризм", яка є другим і доповненим виданням однойменної книги. Її авторами є старший науковий співробітник науково-дослідного відділу Заповідника Руслан Підставка та доцент кафедри реставрації і реконструкції архітектурних комплексів НУ "Львівська Політехніка" Олег Рибчинський.

Докладніше

Вишневець та князі Корибути-Вишневецькі

Побачила світ книга наукового працівника Вишневецького відділу Національного заповідника Шиян Л. М. «Вишневець та князі Корибути-Вишневецькі». В даній монографії розповідається не лише про один із кращих архітектурних ансамблів України ХVІІ ст. – Вишневецький палац – резиденцію відомого роду князів Корибутів-Вишневецьких, а й наводяться цікаві історичні дані про місто Вишневець на Волині. Видання супроводжується значним ілюстрованим матеріалом, частина якого публікується вперше.

Докладніше