Співпраця

"Історична пам’ять Литви й України: спільний шлях від середньовіччя до сьогодення"

4 жовтня в 2018 року в Академічному корпусі Український католицький університет UCuniversity (м. Львів) відбувся науково-презентаційний круглий стіл – дискусія «Спільна історична пам’ять: актуалізація литовської культурної спадщини в Україні».

Докладніше

Делегація музейників Польщі у Збаразькому замку

28 липня 2016 року, у рамках міжнародної співпраці між музеями України та Польщі, відбувся візит Міжнародного науково-практичного семінару «Замки Русі Галицької і Поділля» до Збаразького замку.

Докладніше

Болеславець – Збараж: Лист про Наміри

7 травня 2015 року у Замковому палаці міста Збараж був підписаний ЛИСТ ПРО НАМІРИ між Головою Збаразької міської ради Романом Полікровський (Україна) та Петром Романом Президентом міста Болеславець (Польща).

Докладніше

Національний заповідник у новому Проекті

3 вересня цього року підписана угода про партнерство і співробітництво між Національним заповідником "Замки Тернопілля" та Асоціацією "Польські Готичні Замки".

Докладніше

Відкриття відреставрованого пам’ятника Адаму Міцкевичу

29 серпня відбулося урочисте відкриття відреставрованого пам'ятника відомому польському поету Адаму Міцкевичу, що у парку поблизу Збаразького замку. Польську делегацію очолив Посол Польщі в Україні Генрик Літвін.

Докладніше

Реставрація пам'ятника Адаму Міцкевичу

11 квітня відбулася робоча зустріч генерального директора Національного заповідника «Замки Тернопілля» Анатолія Маціпури з консулом республіки Польща в м. Луцьку Кшиштофом Василевським та представником фонду МОSТУ Міколаєм Фальковським.

Докладніше

Дерев'яні святині у музеї Замку Князів Поморських

У відповідності до Договору про співпрацю, підписаного в 2012 році між НЗ «Замки Тернопілля» та замком князів Поморських Західнопоморського воєводства республіки Польща, в січні 2015 року було заплановано відкриття виставки макетів дерев’яних церков львівського майстра Михайла Яськовича із запасників НЗ «Замки Тернопілля» у музеї Замку князів Поморських.

Докладніше

Дерев'яні церкви майстра Михайла Яськовича

З 16 січня 2015 року до 22 лютого 2015 року у Замковому Музеї Замку Князів Поморських у Щецині триватиме виставка робіт Михайла Яськовича. Відкриття виставки відбудеться 16 січня 2015 року о 17 год.

Докладніше

Моя шопка. Виставка-конкурс у Польщі

Працівники Національного заповідника "Замки Тернопілля" – учений секретар Макарчук Надія Йосипівна та начальник відділу обслуговування туристів Станкевич Ольга Ярославівна прийняли участь у відкритті VI Міжнародної виставки шопок "Моя шопка", яке відбулося 13 грудня 2014 року у м. Глубчице Опольського воєводства, Польща.

Докладніше

Французька делегація у Вишнівецькому палаці

29 жовтня цього року Вишнівецький палацово-парковий комплекс відвідали гості із Франції – Жіль Маметц – Аташе з питань університетського і наукового співробітництва Посольства Франції в Україні та професор Університету П’єра і Марії Кюрі Жак Фрессар, якому було вручено диплом Почесного доктора Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя.

Докладніше