Наукові конференції

Історія, фортифікації і туризм Тернопільського Поділля

26 липня 2013 року у с. Язловець Борщівського району Тернопільської області проводилась міжнародна наукова конференція "Історія, фортифікації і туризм Тернопільського Поділля", присвячена 640-річчю першої писемної згадки про с. Язловець.

Докладніше

Участь у конференції "Замки, палаци та садиби в контексті Європейської культури"

25-26 квітня 2013 року на базі музею "Замковий комплекс "Мир" (Гродненська обл., Білорусія) відбулась міжнародна конференція "Замки, палаци та садиби в контексті Європейської культури"

Докладніше

Міжнародна археологічна конференція у Збаражі

Дослідження минулого свого краю, в більшій мірі, є прерогативою науковців істориків. Історичне минуле, у своїй більшій історичній площині, можуть привідкрити саме археологи – люди, які у своїй професії, в якійсь мірі, є фанатами своєї справи. Історія від палеоліту до пізнього середньовіччя багата на археологічні та архітектурні пам'ятки, і честь їхнього дослідження належить саме археологам. З метою узагальнення і вивчення уже існуючих результатів досліджень 23 серпня цього року у Збаразькому замку НЗ "Замки Тернопілля" відбулась міжнародна археологічна конференція з актуальною темою: "Археологічні дослідження, як засіб пізнання історії краю". В конференції взяли участь науковці, як з України – так і з зарубіжжя, а саме: Болгарії, Росії, Польщі, Франції та Іспанії.

Докладніше

Конференція "Історія, політика і культура у Східній Європі"

9-10 липня 2012 року Центральним Славістичним Центром (Університет Сент Луїс, Міссурі, США) спільно з Державною вищою східноєвропейською школою в Перемишлі та Ягеллонським університетом у Кракові, з нагоди 50-ї річниці заснування "CENTRAL SLAVIC CONFERENCE", у Перемишлі (Польща) була організована І Міжнародна конференція "Історія, політика і культура у Східній Європі".

Докладніше

Фото з МНК Замковий туризм Тернопілля

Пропонуємо до Вашої уваги фотографії з Міжнародної наукової конференції "Замковий туризм Тернопілля: проблеми та перспективи"

Докладніше

Фото з НПК "Пристосування замків Бучаччини"

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт з Бучацької науково-практичної конференції.

Докладніше

Програма МНК "Замковий туризм Тернопілля"

Пропонуємо до Вашої уваги програму Міжнародної наукової конференції "Замковий туризм Тернопілля: проблеми та перспективи"

Докладніше

Програма НПК "Перспективи відродження замків Бучаччини"

Пропонуємо Вашій увазі програму науково-практичної конференції "Перспективи відродження замків Бучаччини"

Докладніше

Перспективи відродження замків Бучаччини

22.06.2012 у подільському місті Бучачі пройде організована Національним заповідником "Замки Тернопілля" наукова конференція на тему "Перспективи відродження замків Бучаччини".

Докладніше

Відбулася конференція "Замковий туризм Тернопілля"

4 травня у Замковому палаці міста Збаража з нагоди урочистого відкриття Третього туристичного сезону в області "Мандруємо замками Тернопілля" відбулася Міжнародна наукова конференція "Замковий туризм Тернопілля: проблеми та перспективи".

Докладніше

Конференція "Замковий туризм у Тернопільській області"

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «ЗАМКОВИЙ ТУРИЗМ У ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Докладніше

Науково-практична конференція "Парки Діонісія Міклера"

Національний заповідник «Замки Тернопілля» та Кременецький ботанічний сад запрошують Вас взяти участь в роботі міжнародної науково - практичної конференції «Парки Діонісія Міклера», яка присвячена 250-ій річниці з дня народження відомого ландшафтного дизайнера, автора понад 50-ти парків на території сучасної Західної України Діонісія Міклера (Dionisius McClair 1762 - 1853), а також формуванню та розвитку ландшафтних парків на цих теренах починаючи з кінця XVIII ст. Місце проведення конференції - Вишнівецький палацово - парковий комплекс. Конференція відбудеться 13 -14 вересня 2012 року.

Докладніше

Збаразька битва і Зборівський мир: погляд з ХХІ ст.

26 червня 2009 року в органному залі Збаразького замку відбулася наукова конференція на тему: "ЗБАРАЗЬКА БИТВА І ЗБОРІВСЬКИЙ МИР: ПОГЛЯД З ХХІ СТОЛІТТЯ"

Докладніше

Літературна і наукова спадщина вченого В.П.Маслюка

27 червня 2008 року у Вишнівецькому відділенні Національного заповідника відбулися наукові читання на тему: «Літературна і наукова спадщина вченого Віталія Петровича Маслюка – доктора філологічних наук,уроженця Вишнівеччини», в яких взяли участь співробітники Національного заповідника «Замки Тернопілля», вчені Львівського Національного Університету ім. Івана Франка - співробітники кафедри філології, завідуючим якої довший час був професор Віталій Маслюк.

Докладніше

Професор Олександр Смакула – фізик світової слави

18 вересня 2008 року в органному залі Замкового палацу Національного заповідника «Замки Тернопілля» відбулися наукові читання «Професор Олександр Смакула – фізик світової слави». Народився Олександр Смакула 9 вересня 1900 року в селі Добриводи Збаразького району Тернопільської області. Став всесвітньо відомим фізиком, дійсним членом Наукового Товариства ім. Тараса Шевченка, членом Оптичного Товариства Америки, почесним членом Товариства Українських Інженерів, повним професором Массачусетського технологічного інституту.

Докладніше