Наукові конференції

Відбулася конференція у Язловецькому замку

15 жовтня 2010 року у старовинному містечку Язлівці відбулася науково-практична конференція на тему: Язловецький замок. Історія, архітектура, туризм. Пропонуємо Вам короткий звіт з конференції

Докладніше

Відбулася конференція з приводу Євро 2012

25-26 листопада 2010 р. у Замковому палаці м. Збаража проходила Міжнародна науково-практична конференція "ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ".

Докладніше

Конференція щодо використання замків області

17 лютого 2011 року у приміщенні центру пам"яткоохоронної та туристичної діяльності в замку міста Тернополя проводився семінар на тему «Проблемні питання використання об’єктів історичної спадщини з туристичною метою».

Докладніше

Конференція «Теребовлянський та Микулинецький замки

24 червня 2011 року в залі засідань Теребовлянської міської ради відбулася наукова конференція на тему: «Теребовлянський та Микулинецький замки: історія та перспективи відродження».

Докладніше

Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону

Науково-практична конференція на тему: “Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону: основні напрямки дослідження, збереження та відродження” м. Чортків, друга половина вересня 2011 р. (конкретна дата буде вказана у запрошені на конференцію)

Докладніше

Відбудуться три конференції по замках області

З другої половини серпня заплановано три конференції по замках Тернопільської області - присвячені замкам Борщівщини, Чорткова та першій письмовій згадці про місто Збараж.

Докладніше

Наукова конференція в Скалі-Подільській

18 серпня 2011 року в смт. Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області, Національним заповідником «Замки Тернопілля» було проведено наукову конференцію на тему: "Оборонно-фортифікаційні споруди Борщівщини – важливі об’єкти історико-культурної спадщини України".

Докладніше

Конференція у Чорткові

15 вересня 2011 року у місті Чортків відбудеться наукова конференція: “Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону: основні напрямки дослідження, збереження та відродження”, організована Чортківським відділом Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Докладніше

Відбулася конференція у Чорткові

15 вересня 2011 року у місті Чортків відбулась наукова конференція: “Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону: основні напрямки дослідження, збереження та відродження”, організована Чортківським відділом Національного заповідника "Замки Тернопілля" спільно з Чортківської районною державною адміністрацією.

Докладніше

Конференція "Збараж крізь віки"

6-7 жовтня 2011 року збаразькому замку проходила конференція "Збараж крізь віки", присвячена 800-річчю першої письмової згадки про місто і проблемам охорони культурної спадщини України.

Докладніше

Конференція у Вишневецькому палаці

21 жовтня 2011 року під егідою Національного заповідника "Замки Тернопілля" у Вишневецькому палаці відбулась наукова конференція на тему "Історія Волині в памятках та музейній практиці".

Докладніше

Науково-практичний семінар

Про проведення науково-практичного семінару на тему: «Збереження і використання архітектурно-містобудівної спадщини заповідників»

Докладніше