Наукові конференції

Скалатський замок в контексті відбудови

26 червня 2007 року у смт. Скалат Підволочиського району відбулась регіональна науково-пізнавальна конференція на тему «Скалатський замок в контексті відбудови об’єктів Національного заповідника «Замки Тернопілля»». Головне завдання конференції: залучити широкі кола громадськості і наукових спеціалістів у відродження нашої славної минувшини.

Докладніше

Слава і гордість Збаразької землі

20 вересня в Національному заповіднику проводилась регіональна пізнавальна конференція «Іван Горбачевський – слава і гордість Збаразької землі», присвячена відзначенню 65-ої річниці з дня смерті професора медицини, видатного громадського діяча, вихідця зі Збаражчини Івана Яковича Горбачевського. Ключовим на конференції був виступ професора Тернопільського медичного університету Я. Гонського, який висловив незаперечне твердження про те, що, на жаль, на сьогодні в Україні заслуги Горбачевського оцінені недостатньо, а його спадщина не вивчена.

Докладніше

Збереження архітектурно-містобудівної спадщини

4 жовтня 2007 року в Замковому палаці м. Збаража відбувся науково-практичний семінар з питань збереження і використання архітектурно-містобудівної спадщини заповідників на тему: «Збереження і використання архітектурно-містобудівної спадщини заповідників», учасниками якого були представники Міністерства, Держземагенства, директори ряду національних заповідників, підвідомчих Мінрегіонбуду, представники Тернопільської обласної державної адміністрації та обласної ради.

Докладніше

Хай не гасне світло науки

27 лютого 2009 року у Вишнівецькому відділенні Національного заповідника "Замки Тернопілля" відбулися наукові читання на тему: "Хай не гасне світло науки", присвячених 75-річчю уродженця Вишнівця вченого фізика, кандидата фізико-математичних наук Бартасевича Романа Дмитровича. Даний захід був проведений у приміщенні Актового залу Вишнівецької районної поліклініки.

Докладніше

Виставка день перемоги та скорботи

До 9 травня 2010 року у Збаразькому замку була відкрита виставка: “День перемоги і скорботи”, присвячена 65-й річниці перемоги у ІІ Світовій війні. На виставці представлені фото Л. Павлюка і ряд експонатів із фондів Національного заповідника “Замки Тернопілля”.

Докладніше

Історична забудова центральної частини міста Збаража

7 травня 2010 року відбулася науково-практична конференція: "Історична забудова центральної частини міста Збаража: особливості та перспективи відтворення".

Докладніше

Конференція "Відродження архітектурної спадщини Тернопільщини"

1 липня 2010 року відбулася науково-практична конференція: «Відродження архітектурної спадщини Тернопільщини – як фактор зміцнення духовного та економічного потенціалу краю»

Докладніше

Конференція "Князі Вишневецькі та їх місце в історії України"

16-17 вересня 2010-го року відбудеться конференція "Князі Вишневецькі та їх місце в історії України" присвячена 330-річчю з дня народження Михайла Серватія кн. Вишневецького і 100-річчю перезахоронення його останків.

Докладніше

Відбулася конференція присвячена Вишневецьким

16 – 17 вересня у Вишнівці та Збаражі відбулася міжнародна наукова конференція «Князі Вишневецькі та їх місце в історії України». 17 вересня учасники конференції відвідали палац, збудований останнім представником княжого роду у Вишнівці. Тут вони мали змогу побачити сучасний стан Вишнівецького палацово – паркового комплексу та послухати розповіді про його багату історію. Адже всі учасники цієї конференції з України та Польщі присвятили велику кількість своїх наукових праць саме представникам цієї династії, і лише тепер змогли побачити предмет їх досліджень – родовий маєток князів Вишневецьких.

Докладніше

Міжнародна конференція у збаразькому замку

Одним з провідних напрямків діяльності Національного заповідника «Замки Тернопілля» є науково-дослідницька робота, яка включає в себе в тому числі і проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, інформаційних днів і т.п. Такий обмін інформацією, результатами наукових напрацювань та досліджень дозволяє значно розширити горизонти пізнання, почерпнути для себе корисну інформацію, необхідну для подальшої наукової та краєзнавчої роботи, сформувати цілісну картину історичних подій та персоналій краю.

Докладніше

Конференція Язловецький замок: історія, архітектура, туризм

15 жовтня 2010 року відбудеться конференція присвячена Язловецькому замку!

Докладніше

Відбулася конференція у Язловецькому замку

15 жовтня 2010 року у старовинному містечку Язлівці відбулася науково-практична конференція на тему: Язловецький замок. Історія, архітектура, туризм. Пропонуємо Вам короткий звіт з конференції

Докладніше

Відбулася конференція з приводу Євро 2012

25-26 листопада 2010 р. у Замковому палаці м. Збаража проходила Міжнародна науково-практична конференція "ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ".

Докладніше

Конференція щодо використання замків області

17 лютого 2011 року у приміщенні центру пам"яткоохоронної та туристичної діяльності в замку міста Тернополя проводився семінар на тему «Проблемні питання використання об’єктів історичної спадщини з туристичною метою».

Докладніше

Конференція «Теребовлянський та Микулинецький замки

24 червня 2011 року в залі засідань Теребовлянської міської ради відбулася наукова конференція на тему: «Теребовлянський та Микулинецький замки: історія та перспективи відродження».

Докладніше