Заходи

Туристичний сезон на Тернопільщині відкрито!

У неділю 3 травня 2015 року на території призамкового парку відбулося відкриття туристичного сезону «Мандруємо замками Тернопілля» та відзначення Дня міста Збаража.

Докладніше

Діти зі Сходу

Діти зі східних областей, які перебувають на Тернопільщині, побували в Збаразькому замковому палаці Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Докладніше

Покрова у духовній та культурній спадщині України

У рамках вивчення духовної та культурної спадщини України вихованці Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. відвідали Збаразький замок, де для них екскурсовод Ольга Поліщук благодійно провела інформаційний день на тему: «Релігійне та національне значення свята Покрови Пресвятої Богородиці в житті українського народу».

Докладніше

Тематична екскурсія залами Замкового палацу

25 вересня 2014 року у Замковому палаці м. Збаража була благодійно проведена тематична екскурсія на тему: "Українські християнські традиції та елементи сакрального мистецтва".

Докладніше

Подарунок земляка

Дирекція Національного заповідника "Замки Тернопілля" висловлює щиру подяку пану Ярославу Антоновичу Флісаку – колишньому директору Департаменту Рахункової палати України, голові Тернопільського земляцтва в м. Києві, за подаровану ним колекцію зброї.

Докладніше

Народні ремесла Волинського краю

30 червня 2013 року на території Вишнівецького палацово-паркового комплексу вперше пройшов фестиваль "Народні ремесла Волинського краю". Захід було організовано і проведено працівниками Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Докладніше

Проводяться благодійні екскурсії

Працівниками Заповідника уже традиційно проводяться благодійні екскурсії для вихованців шкіл-інтернатів Тернопільської області.

Докладніше

Меценати кінно-мистецького театру ім. Д. Вишнівецького

Щиру подяку дирекція Національного заповідника висловлює підприємствам, установам та організаціям, що долучилися до будівництва кінно-мистецького театру імені князя Дмитра (Байди) Вишнівецького.

Докладніше

Ваша Величність Меценат!

Мистецько-творча інтелігенція Тернопільщини започаткувала вперше у нашому краї відзначенні і віншування ділових людей, бізнесменів, підприємців, громадсько-політичних діячів, представників духовенства у публічному проекті – "Ваша Величносте Меценат".

Докладніше

Відбувся "Мандруємо замками Тернопілля 2012"

6 травня 2012 року на території Збаразького замку відбулося урочисте відкриття ІІІ обласного туристичного сезону 2012 - "МАндруємо замками Тернопілля". Пропонуємо Вашій увазі кілька фотографій з заходу.

Докладніше

Мандруємо замками Тернопілля 2012

6 травня 2012 року на території Збаразького замку відбудеться урочисте відкриття ІІІ-го обласного туристичного сезону "Мандруємо замками Тернопілля"!

Докладніше

Благодійні екскурсії у Збаразькому замку

У п’ятницю, 29.10.2010 р. проведено благодійну екскурсією по Збаразькому замку для вихованців дитячого будинку «Пресвята Родина» с. Петриків, Тернопільського району для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування – за сприяння благодійного фонду «Карітас».

Докладніше

Благодійні екскурсії

Важливою ланкою у масово-просвітницькій роботі Національного заповідника “Замки Тернопілля” є проведення безкоштовних екскурсій для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей

Докладніше

Зроби свій вклад у відновлення замків Тернопілля!

Національним заповідником «Замки Тернопілля» створений Фонд культурної спадщини «Оберіг», і всі, кому небайдужий історико-культурний спадок краю, можуть допомогти перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок Фонду.

Докладніше

«Від Середньовіччя до Сучасності»

14 серпня 2016 року у смт. Вишнівець відбудеться Історико-фольклорний мистецький фестиваль «Від Середньовіччя до Сучасності».

Докладніше