Заходи

Благодійні екскурсії для дітей із зони АТО

У святкову величну Різдвяну пору – 8 січня 2017 року працівниками Національного заповідника "Замки Тернопілля" було проведено дві благодійні екскурсії дітям, які прибули на відпочинок на зимові канікули у м. Тернопіль із зони проведення АТО.

Докладніше

Благодійні екскурсії

У суботу, 5 листопада 2016 року, було організовано і проведено 2 благодійні екскурсії Збаразьким замком для учасників АТО, дітей учасників АТО, дітей сиріт, для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, що потребують особливої уваги та підтримки, які навчаються у школах м. Збаража та м. Тернополя.

Докладніше

«БАЙДА» 2016

14 жовтня на території Вишнівецького палацово-паркового комплексу за ініціативи та підтримки голови Тернопільської ОДА Степана Барни відбулося заключне в цьому році свято замку у Вишнівці.

Докладніше

Фестиваль замку у Підзамочку

4 вересня 2016 року у с. Підзамочок Бучацького району, на території замку – об’єкту Національного заповідника «Замки Тернопілля», відбувся черговий фестиваль.

Докладніше

«Feel Ukraine»

17.08.2016 року у Збаразькому замку було проведено безкоштовну екскурсію для 25 учасників іноземних волонтерів.

Докладніше

У Чортківському замку знову фестиваль

13 – 14 серпня 2016 року відбувся фестиваль «Гольський FEST» у Чортківському замку. Це унікальне поєднання історії, туризму, музики, літератури та мистецтв, приправлених самобутнім колоритом давнього міста. Концепція фестивалю-2016 – «від вчора до завтра», мала на меті відобразити життя не як застиглий відбиток, а саме «живий» процес творення історії – міста, людей, сьогодення.

Докладніше

Фестивальний Вишнівець

14 серпня 2016 року у смт. Вишнівець відбувся історико-фольклорний мистецький фестиваль «Від Середньовіччя до Сучасності».

Докладніше

Свято замку та "Забави у Княжому місті Теребовля - 2016"

В рамках програми святкування Дня замків, згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації Степана Барни, 10 липня у містечку Теребовля на Замковій горі відбулося Свято замку.

Докладніше

Свято у Скалаті

26 червня відбулося свято замку і День міста у мальовничому Скалаті Підволочиського району.

Докладніше

Туристичний сезон 2016 – відкрито!

8 травня у Збаражі відкрили обласний туристичний сезон «Мандруємо замками Тернопілля».

Докладніше

Для дітей сиріт

У неділю, 10 квітня 2016 року, працівниками Національного заповідника «Замки Тернопілля» проведено благодійну екскурсію для дітей сиріт із міста Тлумач Івано-Франківської області в кількості 25 осіб.

Докладніше

"Свято у старому замку"

У неділю, 18 жовтня 2015 р., у Скалатському замку відбувся фестиваль «Свято у старому замку». У програмі свята відбувся молебень священиків за щасливу долю України, презентація туристичного потенціалу області, концерт учасників художньої самодіяльності Підволочиського району, працювали дитячі атракціони та торгівельні майданчики.

Докладніше

Підзамочок фестивальний

04 жовтня 2015 року, о 15 год. на території замку с. Підзамочок Бучацького р-ну відбувся фестиваль "Свято у старому замку".

Докладніше

"Від середньовіччя до сьогодення"

У неділю, 30 серпня 2015 року, на подвір'ї Збаразького замку відбувся історико-фольклорний мистецький фестиваль "Від середньовіччя до сучасності".

Докладніше

"Миротворець" у Збаразькому замку

13 серпня 2015 року Збаразький замок відвідала група дітей із Луганська, Лисичанська, Попасної, Золотого, Нижнього, які відпочивають у дитячому оздоровчо-освітньому центрі "Миротворець". Для них було проведено благодійну екскурсію.

Докладніше