Заходи

"Святий Миколай йде щороку в рідний край"

18 грудня 2019 року відбулось святкове дійство "Святий Миколай йде щороку в рідний край" для дітей працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля". Діти отримали багато яскравих емоцій від свята, яке організували адміністрація заповідника та Збаразький районний комунальний будинок дитячої та юнацької творчості. Святий Миколай подарував солодкі подарунки дітям.

Докладніше

"СВЯТО У СТАРОМУ ЗАМКУ". ФЕСТИВАЛЬ У ПІДЗАМОЧКУ

8 вересня 2019 року у селі Підзамочок Бучацького району на території замку 1600 року відбулося святкування 5 ювілейного фестивалю «Свято у Старому замку».

Докладніше

Діти з Донбасу

У вівторок 26.03.2019 року у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учнів 7-9 класів та їхніх батьків із Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 (Луганської області).

Докладніше

«Туристичний форум Тернопілля – 2018»

22 листопада 2018 року представники Національного заповідника «Замки Тернопілля» взяли участь у Туристичному форуму «Тернопілля – 2018», який розпочав свою роботу в Українському домі «Перемога» м. Тернополя. Загалом форум триватиме три дні, на трьох локаціях – Тернопіль, Чортків та Заліщики.

Докладніше

Туристичний сезон стартував у Національному заповіднику "Замки Тернопілля"

5-6 травня на території Збаразького замку – центрі Національного заповідника "Замки Тернопілля" зібралися гості з усіх куточків області, України та сусідньої Польщі – делегація з Болєславця, аби познайомитись із туристичним потенціалом нашого міста та краю. Оскільки вже стало традицією розпочинати туристичний сезон на Тернопільщині саме у Збаражі.

Докладніше

Благодійна екскурсія «Вертеп»

У п'ятницю, 20 жовтня 2017 року, у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учасників майстерні "Вертеп" для осіб з особливими потребами, яка діє при церкві Матері Божої Неустанної Помочі м. Тернополя.

Докладніше

"Від Середньовіччя до Сучасності".

10 вересня у Збаразькому замку відбувся ІІІ Всеукраїнський історико-фольклорний мистецький фестиваль "Від Середньовіччя до Сучасності".

Докладніше

«Благословенне Тернопілля»

В «Українському домі» на Хрещатику,2 в самому серці України – Тернопільщина презентувала свої туристичні, етнічні, культурно-мистецькі та гастрономічні принади.

Докладніше