Афіша подій

Увага!!! Ми відкриваємось!

З 12 травня 2020 року, після пом’якшення карантину, згідно змін і доповнень до Постанови Кабінету Міністрів України №342 від 04.05.2020 р., відновлюється робота по обслуговуванню туристів на об’єктах Національного Заповідника «Замки Тернопілля», зокрема: у Збаразькому замку, Вишнівецькому палацово-парковому комплексі, замках м. Теребовля і смт. Скалата.

Докладніше

Вітаємо Збаражан з днем міста!

Сьогодні наш квітучий, чарівний, древній Збараж відзначає свій День народження. Цього дня ми почуваємося іменинниками, а наші серця переповнює радість і гордість за місто, яке стало нашою затишною домівкою.

Докладніше

Оголошення!!! Карантин продовжується!

У зв’язку з виконанням заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, прийом і обслуговування відвідувачів у Національному заповіднику «Замки Тернопілля» призупинено до 11 травня 2020 року.

Докладніше

Дорогі українці, вітаємо Вас зі святом Воскресіння Христового!

Бажаємо Вам Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Докладніше

КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЛЯ» ВІТАЄ КОЛЕГ ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПАМ’ЯТОК І ВИЗНАЧНИХ МІСЦЬ!

Щорічно, 18 квітня у Міжнародний день пам'яток та визначних місць в Україні відзначають День пам'яток історії та культури. Сьогоднішнє свято - привід ще раз привернути увагу широкої громадськості та представників влади до питань захисту і збереження пам'яток, історичних місць, об'єктів всесвітньої культурної спадщини.

Докладніше

УВАГА! КАРАНТИН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

У зв’язку з виконанням заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, прийом і обслуговування відвідувачів у Національному заповіднику «Замки Тернопілля» призупинено до 24 квітня 2020 року. Чекаємо усіх після завершення карантину! Про відновлення звичного графіку повідомимо у наступних дописах на сторінці Національного заповідника! Бережіть себе і будьте здоровими!!!!!!!

Докладніше

ОГОЛОШЕННЯ!

Увага! Повідомляємо, що у зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації з коронавірусом COVID-19 Національний заповідник "Замки Тернопілля" з 17 березня по 3 квітня призупиняє обслуговування відвідувачів та проведення масово-освітньо заходів. Бажаємо Вам здоров'я! Бережіть себе та піклуйтеся про оточуючих!

Докладніше

Оголошення!

У середу, 11 березня 2020 року об 11.00 год в органному залі Збаразького замку відбудеться мистецьке дійство "Поезія Тараса Шевченка і музика" присвячене 206 річниці з дня народження великого кобзаря Т.Г.Шевченка. Даний захід організовується Національним заповідником "Замки Тернопілля" спільно із Збаразькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. №2 ім.І.Франка.

Докладніше

Виставка у Збаразькому замку

17 лютого 2020 року о 12.00 годині у Збаразькому замку відбудеться відкриття персональної виставки колекціонера Михайла Тимошика - «Значки та медалі Тернопілля». Запрошуємо усіх бажаючих. Автор – член спілки краєзнавців України презентуватиме різноманітні знаки та нагороди, які були на Тернопільщині за період перебування під Австро-Угорщиною, Польщею, СРСР та в нинішні часи. У багатющій колекції Михайла Тимошика із 2000 значків та 400 медалей, виготовлених на Тернопільщині найбільше тих, що стосуються певних подій і дат. Є тут і військові, спортивні, подарункові значки та відзнаки.

Докладніше

Національний заповідник "Замки Тернопілля" приєднується до Міжнародної тихої акції "Ангели пам'яті"

Уже п'ятий рік поспіль понад 20 міст України підтримують акцію "Ангели пам'яті", якою вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Минулого року ця акція стала міжнародною: до неї приєдналися Туреччина, Греція, Франція та Польща. Спочатку проводиться майстер-клас по виготовленню паперових ангелів. Після чого родини Героїв Небесної Сотні спільно із школярами розвішують на алеї символічні паперові витинанки у вигляді ангелів, якими прикрашають дерева у пам'ять про тих, хто загинув на Майдані. 18 лютого о 15.00 годині по всіх містах України одночасно проводять цей захід.

Докладніше