Афіша подій

До уваги відвідувачів Збаразького замку!

Для туристичних груп, які відвідують Збаразький замок, пропонуємо замовляти смачні обіди та фуршети за доступними цінами у кафе-барі "Легенда" за номерами телефонів: 068-346-77-77 Віктор Миколайович; 097-795-12-62 Наталія Петрівна; 096-842-77-71 Ольга Ярославівна

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. "ДОНБАС"

У суботу, 12 вересня на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського художнього фільму «Донбас».

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. «Білий птах з чорною ознакою»

У суботу, 5 вересня на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського фільму «Білий птах з чорною ознакою» .

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. "Іван Сила"

У суботу, 29 серпня 2020 року на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського фільму "ІВАН СИЛА". Чекаємо Вас о 20.30 год., щоб спільно переглянути фільм про найсильнішу людину світу – відомого українця.

Докладніше

Мистецька акція на базі Вишневецького палацово-паркового комплексу

Національний заповідник "Замки Тернопілля" організовує мистецьку акцію - на базі Вишневецького палацово-паркового комплексу у смт. Вишнівець Збаразького району Тернопільської області за адресою вул Замкова, 1.

Докладніше

Оголошення!

У суботу, 22 серпня 2020 року, об 11.00 год. в Збаразькому замку відбудеться майстер-клас з пов’язування різнобарвних стрічок і хустинок дівчаткам на голову, а хлопчикам на шию з елементами української дитячої гри «Галя по садочку ходила», який проведе науковий співробітник Національного заповідника «Замки Тернопілля» Ганусевич Наталія.

Докладніше

У Збаразькому замку відбудеться творча зустріч із Олександром Марченком!

У неділю, 23 серпня 2020 року відбудеться творча зустріч із відомим музикантом, бардом, літератором і перекладачем, членом Спілки письменників України, тернополянином Олександром Марченком.

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. «Іловайськ 2014.»

У суботу, 15 серпня 2020 року, на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського фільму «Іловайськ 2014». Чекаємо Вас о 20.30 год., щоб спільно переглянути фільм про мужність і героїзм українських воїнів.

Докладніше

Оголошення!

У суботу, 18 липня 2020 року, об 11.00 год у Збаразькому замку відбудеться майстер-клас по виготовленню прикрас до короваю, який проведуть наукова співробітниця Національного заповідника "Замки Тернопілля" Марія Вельгій та екскурсовод Оксана Горбач. Запрошуємо дітей прийняти участь у майстер-класі. Дізнаємося про давні українські традиції, пов'язані з випіканням короваю, будемо робити квіти, колоски, пташечки з тіста. Обов'язкове виконання карантинних вимог - наявність масок та дотримання дистанції. Вхід вільний!

Докладніше

Вечір українського кіно у Збаразькому замку. "Гетьман"

У неділю, 12 липня 2020 року о 21.00 год. у Збаразькому замку відбудеться демонстрація фільму «Гетьман". Це український історико-драматичний художній фільм 2015 року знятий Валерієм Ямбурським на основі однойменного кінороману 2013 року Віктора Веретеннікова. Стрічка розповідає про долю однієї з найбільш суперечливих фігур в історії України, про людину, яка змінила хід історії, і зробила свою країну незалежною. Цей фільм про великого гетьмана України , ім'я якого - Богдан Зиновій Хмельницький . Історія починається з 1647 , і показує період повстання українського козацтва проти польської шляхти. Але головною лінією сюжету є не саме повстання , а трагічна любов Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени.

Докладніше