Заходи

У Чортківському замку знову фестиваль

13 – 14 серпня 2016 року відбувся фестиваль «Гольський FEST» у Чортківському замку. Це унікальне поєднання історії, туризму, музики, літератури та мистецтв, приправлених самобутнім колоритом давнього міста. Концепція фестивалю-2016 – «від вчора до завтра», мала на меті відобразити життя не як застиглий відбиток, а саме «живий» процес творення історії – міста, людей, сьогодення. 

Цьогорічний фестиваль тривав два дні, упродовж яких можна було торкнутися глибин історії, а потім перенестися у драйвове сьогодення. Ці контрастні атмосфери вдало поєднає в собі концепція фестивалю "між ВЧОРА і ЗАВТРА". 

Перший день фестивалю включав замкові розваги, кінні прогулянки, конкурс лісорубів, майстер-класи від народних майстрів та умільців. Пригощала автентична кухня, а для гурманів – пекельно гостра кухня пана Гольського. 

Другий день розкривав динамічну сучасність: ранкові туристичні мандрівки, екскурсії та флешмоби та музична програма. 

Обидва дні фестивалю доповнювали концерти за участі відомих гостей: Сашка Положинського з проектом Був'є, гуртів "Тінь сонця", "Перкалаба", «Петровичі», «Медовий полин» та інші. 

В рамках фесту також пройшли презентації книг, фотовиставки, експозиція картин відомого художника Мирослава Ясінського. Діяла книгарня просто неба. Біля замку розкинулося містечко дитячих розваг і атракціонів. 

За матеріалами сайту - http://golskiy.com/про-фестиваль/ 

Share
Повернутися