Заходи

Туристичний сезон стартував у Національному заповіднику "Замки Тернопілля"

5-6 травня на території Збаразького замку – центрі Національного заповідника "Замки Тернопілля" зібралися гості з усіх куточків області, України та сусідньої Польщі – делегація з Болєславця, аби познайомитись із туристичним потенціалом нашого міста та краю. Оскільки вже стало традицією розпочинати туристичний сезон на Тернопільщині саме у Збаражі. 

5 травня був спортивний день. Було запрошено любителів усіх видів спорту. У місті відбувся масштабний велопробіг, змагання із стрітболу та футболу. Далі на Майдані І. Франка розпочалось яскраве свято фарб “Holi”. Завершився день переглядом українського фільму "Червоний" у кінно-мистецькому театрі ім. Д. Б. Вишневецького біля Збаразького замку. 

6 травня концертна програма за участі колективів Збаражчини розпочалася зі спільної екуменічної молитви за благополуччя Збаража. Впродовж усього дня для гостей та мешканців міста лунали українські пісні, око милували танці. По усьому призамковому парку проводились різноманітні конкурси, фестивалі, атракціони і було багато музики! Увесь день тривали традиційні рекордні частування варениками та капусняком. 

Кращих працівників Національного заповідника "Замки Тернопілля" було відзначено почесними грамотами від голови Тернопільської обласної державної адміністрації Степана Барни. 

Share
Повернутися