Заходи

Туристичний сезон на Тернопільщині відкрито!

 

У неділю 3 травня 2015 року на території призамкового парку відбулося відкриття туристичного сезону «Мандруємо замками Тернопілля» та відзначення Дня міста Збаража. 

У кінно-мистецькому театрі ім..Байди (Дмитра) Вишневецького влаштували Всеукраїнський фестиваль «Забуттям не заростає честь і слава козаків». Поблизу історичного Збаразького замку цілий день працювало містечко народних ремесел. На ярмарку продавали хенд-мейд вироби, а також різні смаколики. Була зорганізована також польова кухня. Туристичні фірми могли представити свій продукт. 

Під час урочистого відкриття заходу представники духовенства разом з громадою помолилися за Героїв Небесної сотні та за українських воїнів, загиблих в зоні АТО. У рамках святкувань охочі могли навчитися збирати та розбирати вогнепальну зброю. А клуб історичної реконструкції «Збаразька дружина» провів лицарські бої та турнір лучників. 

Під час святкування Дня Збаража збирали кошти для бійців АТО. Іванка Гриців з січня 2015 року є волонтером штабу національного спротиву Збаразького району. Щоб нагадати людям про потреби захисників України влаштували виставку. 

«Сьогодні в нас виставка речей, які волонтери привозили з передової, коли в зону АТО везли допомогу бійцям. Тут осколки снарядів, РПГ, протитанкова установка та інші речі, виставлені для того, щоб нагадати усім про бойові дії в Україні. Щоб стимулювати збір коштів на взуття, одяг, амуніцію, ми нагадуємо людям, що триває війна. Ми виставили також речі, якими забезпечуємо наших хлопців – каски, форми, тактичні окуляри, берці. Пригощаємо людей смаколиками, а також наша волонтерка наплела браслетів. Початкова ціна 10 гривень. Усі кошти ідуть на потреби воїнів АТО», – розповідає Іванка Гриців. 

Чудова весняна погода сприяла святковому настрою збаражан та гостей міста. 

Share
Повернутися