Заходи

Круглий стіл "Організація та особливості туристичного сезону на об’єктах Національного заповідника "Замки Тернопілля" в умовах послаблення карантину"

Національним заповідником «Замки Тернопілля» 4 червня 2020 р. на базі Збаразького замку було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Організація та особливості туристичного сезону на об’єктах Національного заповідника «Замки Тернопілля» в умовах послаблення карантину».

На захід були запрошені: начальник управління туризму Тернопільської ОДА Ростислав Яцків, директори туристичних фірм та агенцій, екскурсоводи Тернопільщини та регіону, з якими заповідник працює вже багато років.

Під час роботи круглого столу йшла конструктивна розмова про особливості роботи туристичної галузі в непростих умовах послаблення карантину.

У виступах генерального директора Національного заповідника «Замки Тернопілля» Маціпури А.В., заступника генерального директора по науковій та культурно-просвітницькій роботі Чайки В.І., директорів туристичних фірм «Сонцевид» Наталії Дрозд, «Оксамит-КЛ» Лідії Королюк, екскурсоводів Оксани Ленчук та Галини Багрій та інших звучали гострі наболілі питання по покращенню роботи, по збільшенню кількості відвідувачів.

Share
Повернутися