Виставки

Виставка значків та медалей Тернопілля

17 лютого 2020 року о 12.00 годині у Збаразькому замку відбулася презентація персональної колекції Михайла Тимошика - «Значки та медалі Тернопілля». Михайло Морозенкович (народився 12 червня 1978 року,  смт. Підволочиськ, Тернопільської обл.) – український маркетолог, громадсько-політичний діяч, кандидат економічних наук. Депутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова та інформації. Член Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та  Національної спілки краєзнавців та журналістів України, "Людина року - 2018".

В його колекції представлені різноманітні знаки та нагороди, які були на Тернопільщині за період перебування під Австро-Угорщиною, Польщею, СРСР та в період сучасності. У багатій колекції Михайла Тимошика із 2000 значків та 400 медалей, виготовлених на Тернопільщині найбільше тих, що стосуються певних подій і дат. Є тут і військові, спортивні, подарункові значки та відзнаки.

На виставку, в якості гостей, завітали міський голова Збаража Роман Полікровський, керівник Збаразького ТЦСО Наталія Мандзій, працівники Збаразької міської ради, Збаразького ТЦСО та Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Виставка надбань значків і медалей триватиме у Збаразькому замку протягом місяця, тому усі бажаючі мають можливість прийти і на власні очі побачити унікальну колекцію, якій немає рівних на Тернопільщині.

Share
Повернутися