Виставки

Живопис та меблі із Львівських музеїв у експозиціях Заповідника

В результаті тривалої співпраці з Львівським історичним музеєм (директор Чмелик Р.П.) та Львівським музеєм етнографії та художнього промислу ІН НАН України (Директор Павлюк С.П.) в Збаразькому замку та Вишневецькому палаці Національного заповідника «Замки Тернопілля» експонуються живописні полотна, скульптури та чудові старовинні меблі ХVII-поч. ХХ ст. 

Живописні полотна — це, в основному, портрети королів , багатих і знатних вельмож, власників Збаразького замку, священнослужителів, батальні сцени. 

Серед старовинних меблів особливо вирізняються неповторністю та красою кабінети, секретери, етажерки, консолі, скриньки, крісла, стільці і столи. Вони виготовлені в різних стилях, від бароко до класики, оздоблені різьбою, дорогими тканинами, фрагментами каменю та перламутру, інтарсією. 

Всі ці музейні експонати, наповнюючи інтер’єри Збаразького замку та Вишневецького палацу, створюють неповторну атмосферу старовини та багатства, яка оточувала власників цих архітектурним споруд в давні часи. Вони дають можливість туристам та гостям побачити та помилуватися прекрасними творіннями рук наших майстровитих предків. 

Висловлюємо щиру подяку нашим колегам — музейним працівникам Львова, за можливість експонувати такі чудові музейні речі і сподіваємося на довгу та плідну співпрацю. 

 

Share
Повернутися