Виставки

Виставка Володимира Шерстія "Віддзеркалення душі в іконі"

8 березня у Дзеркальній залі Вишнівецького палацово-паркового комплексу відбулося культурно-мистецьке дійство «Бринять Кобзареві струни», присвячене 210-й річниці з дня народження Великого Кобзаря.
 
Захід був організований Національним заповідником «Замки Тернопілля», за участі Департамент культури та туризму ТОДА та Головного управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області. А також, спільно з Вишнівецькою музичною школою та ДНЗ Вишнівецьким професійним ліцеєм. У заході взяли участь військовослужбовці, ветерани Збройних Сил України.
 
В рамках дійства відбулося відкриття виставок, а саме: робіт обдарованих майстрів студії іконопису Володимира Шерстія «Віддзеркалення душі в іконі».
Володимир Шерстій — заслужений майстер народної творчості, іконописець, художник з Тернополя.
Народився 11 вересня 1960 року в с. Гнилички Підволочиського району. Навчався в Підволочиській художній школі. Іконописом займається близько 20 років. У своїх роботах художник намагається відроджувати традиції давнього іконопису та відтворювати стиль візантійських ікон, який не зазнав впливу ренесансу та бароко. Використовує здебільшого дерево, іноді полотно.
 
 
Share
Повернутися