Виставки

Виставка Ольги Зозулі "Рідні стежини"

У виставковому залі Збаразького замку експонуються роботи художниці Ольги Зозулі «Рідні стежини».

Ольга Зозуля народилася 1983 р. на Кременеччині, живе у м. Кременець. Художниця створює пейзажі, зображає квіти й сюжетні композиції. Змішує почуття та фарби. Родзинка Ольгт – твори створені на палітрі. Роботи привертають увагу позитивною енергією, фактурними мазками, яскравими кольорами та їх сміливим поєднанням.

Малювати Ольга полюбляла з дитинства, але свої художньо-професійні навички здобула значно пізніше у 2017 р. в Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Тараса Шевченка на факультеті образотворчого мистецтва. Протягом року, авторка створила понад шістдесят полотен. Серед сфер захоплень є виготовлення одягу та створення інтерєрних картин.

 Творчу діяльність розпочала в 2019 р.

З 2021 року є учасницею кременецького мистецького гурту «Палітра».

Живописні полотна кременецької художниці існують втіленням відображення її самої та її світобачення. Працює авторка в техніці олійного живопису за допомогою мастихіна. Манера виконання наповнює роботи сукупністю нібито випадкових плям чи мазків, які утворюють та породжують абсолютно зрозумілі та близькі сучасному глядачеві образи.

Share
Повернутися