Виставки

Виставка Дмитра Коваля "Таємнича Україна"

У виставковому залі Збаразького замку було відкрито виставку робіт талановитого художника Дмитра Коваля "Таємнича Україна".
Дмитро Коваль народився 23 жовтня 1990 році в м. Хотин Чернівецької області. Випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. 2011 року - лауреат премії ім. В. Пузірькова. 2013 г. - лауреат премії ім. В.Шаталіна. Його художні твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців і приватних колекціях України, Німеччини, Китаю, Чехії та Росії. З 2017 року – член Національної спілки художників України. Провідні течії в творчості Дмитра Коваля – імпресіонізм і пуантилізм, які живописець об’єднав з абстрактним і декоративним мистецтвом, сформувавши унікальний авторський стиль.
"Таємнича Україна" - це масштабний виставковий проєкт, присвячений забутим місцинам, або зруйнованим містам нашої країни. Він віддзеркалює сьогодення, занурує у минуле та змушує задуматися про вічні цінності.
Авторський стиль митця є дуже незвичайним. Ніжна колористика поєднується з глибоким символізмом, створює атмосферу казкової реальности.
 
 
Share
Повернутися