Виставки

Відкрито експозицію зброї

У рамках урочистостей до Дня Незалежності 20 серпня 2021 року у казематах Збаразького замку було відкрито оновлену експозицію зброї.

На заході були присутні директор департаменту культури та туризму Тернопільської ОДА Світлана Байталюк, міський голова Збаража Роман Полікровський, полковник ЗСУ, директор Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою Вадим Ластовицький, краєзнавці, журналісти, збаражани.

До уваги відвідувачів в новому залі представлено 74 зразки –  пістолі та рушниці XVIII-XIX століття з ударно-кремінними та ударно-капсульними замками.

Подія відбулась завдяки плідній співпраці Національного заповідника «Замки Тернопілля» з Музеєм етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України (м. Львів), з якого були передані зразки зброї для експонування.

Колектив Національного заповідника «Замки Тернопілля» висловлює щиру подяку директору музею етнографії та художнього промислу інституту народознавства НАН України Павлюку Степану Петровичу і колективу закладу за підбір та передачу кращих зразків зброї для експонування у Збаразькому замку.

Share
Повернутися