Виставки

Виставка фотосвітлин Андрія Зюбровського та виставка живопису Андрія Гульовського

У залах змінних виставок Збаразького замку експонуються виставки: фотосвітлин члена Спілки фотохудожників України Андрія Зюбровського «Тернопілля туристичне» та персональна живописна члена Національної спілки художників України Андрія Гульовського «Дух романтики».

Зюбровський Андрій Володимирович народився 1 грудня 1951 року в    с. Білій Тернопільського району. У 1966-1969 роках навчався на театральному відділенні Теребовлянського культурно-освітнього училища. Від 1980 року на творчій роботі. А. Зюбровський учасник понад 250 збірних виставок і конкурсів художньої фотографії й образотворчого мистецтва, які проходили в Україні та за кордоном. Майже щорічно відбуваються його персональні виставки (їх уже понад 40). У 1990 році фотохудожник став лауреатом обласної мистецької премії ім. М. Бойчука.

Гульовський Андрій Володимирович народився 24 жовтня 1943 року у с. Шельпаки Підволочиського району Тернопільської області. Член Національної Спілки художників України (2005). Закінчив Львівський інститут прикладного та декоративного мистецтва. Автор портретів, пейзажів, монументальних композицій, ікон, натюрмортів. Учасник виставок у Тернополі, Львові, Києві.

 

 

 

 

 

Share
Повернутися