Виставки

"Кладка через час" Олега Кузіва

У залі змінних виставок Збаразького замку експонується персональна виставка живопису "Кладка через час" талановитого митця Тернопільщини Олега Кузіва. Відкриття виставки відбудеться 29 вересня о 13:00 год. в рамках проведення урочистостей, присвячених 370-річчю битви під Збаражем.

Всевишній обдарував родину Кузівих непересічним талантом по-особливому бачити і відтворювати на полотні навколишній світ, зображати у рамках живописного полотна потужні енергетичні асоціації, насичені філософським змістом. Так ось, у тих картинах, які запропонував  на огляд у Збаразькому замку Олег Кузів, тісно переплелися в єдине ціле історія українського народу, культурна спадщина, духовність та романтизм.

Художник народився 5 серпня 1968 року в селі Біще Бережанського району. Виставкову діяльність Олег Кузів розпочав у 1994 р. він – учасник обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок. Брав участь у художньому пленері «Босими стежками Богдана Лепкого», присвяченому 125-річчю з дня народження Б. Лепкого, який проходив на Бережанщині у 1997 році.

Твори художника знаходяться в приватних колекціях України, Великобританії, Німеччини, Франції, Польщі, Іспанії, Італії, США та інших.

Share
Повернутися