Виставки

ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм»

З 25 по 27 березня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Україна) відбулася ХХІ Міжнародна туристична виставка UITT’2015: «Україна - Подорожі та туризм», організатором якої є виставкова компанія «Прем'єр Експо» (Україна). 

Зазначена туристична виставка традиційно проходила в березні та з року в рік набуває все більшого визнання серед фахівців туристичного бізнесу України, країн СНД, близького та далекого зарубіжжя. 

У ХХІ-ій Міжнародній виставці UIТТ’2015: «Україна - Подорожі та туризм» взяли участь понад 200 туристичних компаній, туроператорів, національних і місцевих туристичних асоціацій та організацій, готелів, транспортних агенцій, страхових компаній, представництв багатьох країн світу. 

Враховуючи те, що Національний заповідник «Замки Тернопілля» є одним із найбільш відвідуваних та популярних об’єктів Тернопільської області, його працівники начальник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи Станкевич О.Я., наукові співробітники Гарбузенко В.М. та Марціяш Дир Н.В., екскурсовод Поліщук О.С. презентували об’єкти заповідника, його діяльність на об’єднаному стенді «Тернопільщина туристична». 

В цьому році, як ніколи, підвищується інтерес до національних пам'яток, культури, традицій, історії України, її регіонів, міст та містечок як з боку громадян нашої держави, так і іноземців. 

Share
Повернутися