Виставки

Бурштинова казка

У виставковій залі Замкового палацу міста Збаража відкрито виставку картин та панно з бурштину. На виставці представлені ікони, портрети, натюрморти, пейзажі виконані оригінальною авторською технікою. Ексклюзивність та індивідуальність кожного виробу - ручна робота майстрів ПП "Бурштинова казка". 

Виготовлення картин із натурального бурштину - це робота, яка потребує справжньої майстерності та вмінь. Кожне зображення - це ексклюзив, не буває двох одинакових бурштинових виробів. Створення картини починається з роздуму над ідеєю, сюжетом, ескізами чи фотографіями.

Рівне - бурштинова столиця. 

Бурштин (сонячний камінь) з давніх часів дивує розмаїттям форм та відтінків. Характерною ознакою у використанні рівненського бурштину є велика палітра кольорів (від блідого жовтого до чорного). 

Поєднання сьонячного каменю з різними природними матеріалами: деревом, металом, а також маслом, полотном та шкірою - це вишуканий мистецький почерк майстрів з Рівного. Нестандартний підхід в обробці та представленні каменю, напрацьовані технології і сміливе поєднання з різними природними матеріалами дозволяють створювати істинно бурштинові шедеври. 

Share
Повернутися