Проекти

Новий проект "Волинь туристична"

14 грудня на базі Острозької академії відбулася презентація проекту «Волинь туристична», в якому взяли участь і представники Національного заповідника «Замки Тернопілля». Ініціатором даного проекту, реалізація якого розпочалася ще у 2010 р. виступила Рівненська обласна державна адміністрація. Головною метою роботи є формування цілісної туристичної пропозиції на теренах історичної Волині, а також популяризація нашого краю, як туристичного. 

В рамках даної програми була розроблена концепція бренду «Волинь туристична», яка активно впроваджується в життя. Розпочав функціонвання один з основних маркетингових елементів проекту - спеціалізований інтернет-ресурс «Волинь туристична» - http://volyntravel.com.ua, випущені туристичні буклети, календарі та інша сувенірна продукція. Крім цього, було відзнято два проморолики, де актори мандрують туристичними маршрутами Волині, відбулася презентація картин та календаря художника Дмитра Личака, де зображено обличчя сільських жителів Полісся. 

З привітанням виступили Олексій Губанов - ініціатор проекту, заступник голови Рівненської ОДА, Ігор Пасічник - ректор НУ "Острозька академія" та ін.

 

Share
Повернутися