Проекти

Міжнародна відзнака НЗ "Замки Тернопілля"

Щороку "ПТМ Люблін" проводить конкурс на кращі інвестиційні проекти Польщі, Білорусі та України. Вперше в такому конкурсі взяла участь Тернопільська область, а саме Національний заповідник "Замки Тернопілля". На розгляд жюрі конкурсу було представлено відбудову та відтворення готелю "Гетьман" м. Збаража та реставрація Великої зеленої і Малої жовтої віталень Замкового палацу м. Збаража. Протягом жовтня-листопада 2013 року голова та інші члени Капітули конкурсу мали змогу ознайомитись з вказаними об'єктами. 

6 грудня 2013 року делегація НЗ "Замки Тернопілля" в складі ученого секретаря Надії Макарчук та наукового співробітника Руслана Підставки були запрошені для отримання нагород згаданого конкурсу. "Кришталеву цеглу" ІІІ ступеня та диплом відповідного зразка отримав інвестиційний проект реставрації віталень Замкового палацу м. Збаража. 

В результаті візиту делегації було досягнуто попередніх домовленостей про участь Заповідника в наступному конкурсі "ДІМ 2013" та організацію і супровід унійних реставраційних проектів інших об'ектів НЗ "Замки Тернопілля". 

Share
Повернутися