Наукові співробітники

Грабар Тетяна

Грабар Тетяна Богданівна – науковий співробітник відділу охорони, експлуатації та реставрації пам’яток культурної спадщини Національного заповідника «Замки Тернопілля».

У 1996 році закінчила  Львівський державний сільськогосподарський інститут (тепер Львівський аграрний університет) за спеціальністю «Архітектура».

У 1999 році прийнята на роботу в Державний історико-архітектурний заповідник м. Збаража на посаду архітектора-проектувальника, з 2012 року працювала на посаді інженера І–ої категорії. З 2018 року працює науковим співробітником відділу охорони, експлуатації та реставрації пам’яток культури.

В складі Архітектурної Майстерні Юрія Вербовецького працювала над розробленням ряду проектів по реставрації та відтворенню інтер’єрів замкового палацу в м. Збаражі, Вишнівецького палацу, концепції реставрації та пристосування замку в м. Скалаті Тернопільської області.

Співавтор проектів:

– «Відтворення інтер’єрів палацу князів Збаразьких XVII ст. в м. Збаражі Тернопільської обл.»;

– «Відтворення інтер’єрів Дзеркальної зали в палаці князів Вишнівецьких XVIIІ ст. (ох.663) в смт. Вишнівець Тернопільської області».

Дипломант конкурсу «ІНТЕР’YЕTAR» Національної Спілки Архітекторів України в номінації «Громадські приміщення», 2017 р. (робота «Інтер’єри палацу кн. Збаразьких ХVІІ ст.»); лауреат конкурсу «Простір» Національної Спілки Архітекторів України в номінації інтер’єр (реалізація), 2019 р.

E-mail: tetyana.hrabarb@gmail.com

Share
Повернутися