Наукові конференції

Конференція щодо використання замків області

17 лютого 2011 року у приміщенні центру памяткоохоронної та туристичної діяльності в замку міста Тернополя проводився семінар на тему «Проблемні питання використання об’єктів історичної спадщини з туристичною метою». У заході брали участь начальники відділів культури і туризму райдержадміністрацій, районні архітектори, представники ДІАЗів та Національного заповідника Замки Тернопілля, та представники ЗМІ.

Виступали:

- Пелехатий Ярослав Омелянович (начальник відділу містобудування, охорони памяток та нагляду за будівництвом управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації) – аналіз палацово-замкових комплексів області та умови їх перетворення на заклади сервісного обслуговування туристів.

 - Маціпура Анатолій Вікторович (генеральний директор Національного заповідника «Замки Тернопілля») – про перспективи використання замків та палаців області, які знаходяться у підпорядкуванні Національного заповідника «Замки Тернопілля»

 - Вечерський Віктор Васильович (перший заступник голови Державної служби з питань національної культурної спадщини) – законодавче забезпечення передачі палацово-замкових комплексів ефективним власникам.

 - Могитич Роман Іванович (заступник з наукових питань ДП «Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут «Укрзахідпроектреставрація») – проблемні питання підготовки проектної документації на здійснення реставраційних робіт.

 - Каліненко Володимир Тимофійович (директор МПП «Атлас» м. Чернівці) – про досвід створення туристично-розважального комплексу на базі замку Лянцкоронських у с. Ягільниця Чортківского району.

 - Ягодинська Марина Олександрівна (директор обласної комунальної інспекції охорони памяток історії та культури) – проблемні питання балансоутримання памяток історичної спадщини, які знаходяться на території населених пунктів області.

 - Троян Михайло Матвійович (директор СтзОВ «Сидорівський бровар») – про перспективи створення об’єкта туристичної інфраструктури на базі замку у с. Сидорів Гусятинського району.

 - Зорик Василь Петрович (директор ДІАЗу у м. Бережани) – про перспективи використання палацово-замкових комплексів, які знаходяться у підпорядкуванні Державного історико-архітектурного заповідника у м. Бережани.

 - Микулич Вадим Володимирович (директор Кременецького-Почаївського ДІАЗ) про перспективи використання палацово-замкових комплексів, які знаходяться у підпорядкуванні Кременецько-Почаївського Державного історико-архітектурного заповідника.

Share
Повернутися