Співпраця

Болеславець – Збараж: Лист про Наміри

7 травня 2015 року у Замковому палаці міста Збараж був підписаний ЛИСТ ПРО НАМІРИ між Головою Збаразької міської ради Романом Полікровський (Україна) та Петром Романом Президентом міста Болеславець (Польща). 

Для зміцнення зв’язків на правилах партнерства Сторони будуть: 

- розвивати партнерські зв’язки між мешканцями міст Збаража і Болеславця, особливо молоді, 

- розвивати співпрацю у сфері культури, освіти, спорту, 

- підтримувати розвиток економіки та туризму регіону шляхом організації семінарів, конференцій, просування бізнесових та комерційних заходів. 

Сторони бажають розвивати співпрацю у таких сферах: 

- економіка, транспорт, комунальне господарство, 

- місцеве самоврядування, 

- охорона природного середовища, 

- культура та освіта, 

- співпраця молоді. 

Сторони будуть здійснювати спільні проекти, у т.ч. інвестиційні, які сприяють покращенню життя мешканців м. Збаража і Болеславця, у т.ч. також проекти, які фінансуються Євросоюзом та іншими фондами з підтримки, доступними для обох Сторін. 

Сторони будуть інформувати мешканців обох міст за посередництвом засобів масової інформації, у т.ч. Інтернету про дії, прийняті для розвитку співпраці. 

Сторони заявляють, що їхня взаємна співпраця спирається на позитивний досвід розвитку взаємозв’язків партнерських міст (Town Twinning). 

Одним із організаторів цієї зустрічі була Барбара Смоленська. Вона привезла з Болеславця, який відомий своїми керамічними виробами на весь світ, роботи дітей із Збаража, які минулого року відвідали їхнє місто і спробували своїми руками виготовити дані речі. 

Привітав учасників зустрічі отець Олександр Лукащук OFM настоятель храму святого Антонія з Падуї і святого Юрія мученика міста Збараж. Також їх з теплом і увагою зустріли представники польського освітньо-культурного товариства «Збараж». Організація тільки недавно створилася, але має у планах продовжити дані зв’язки започатковані пані Барбарою Смоленською. 

Share
Повернутися