Наукові співробітники

Адамович Наталія Василівна

Адамович Наталія Василівна – молодший науковий співробітник Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2008 році закінчила факультет «Економіки та підприємництва» за напрямком «Маркетинг» Тернопільського державного технічного університету. З 2007 року працює на посаді молодшого наукового співробітника фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Брега Валентина Валентинівна

Брега Валентина Валентинівна – екскурсовод І категорії Вишнівецького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». В 2010 році закінчила гуманітарний факультет Національного університету «Острозька академія», де отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Культурологія» та здобула кваліфікацію магістра культури. З 2008 року працює на посаді екскурсовода І категорії Вишнівецького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Брегін Оксана Богданівна

Брегін Оксана Богданівна - науковий співробітник фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2008 році закінчила філологічний факультет Тернопільського  національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. З 2004 року працює на посаді музейного доглядача в Національному заповіднику «Замки Тернопілля», а з 2010 року - науковий співробітник фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Бунда Юлія Борисівна

Бунда Юлія Борисівна -  молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2016 році закінчила Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю «музейна справа і охорона пам’яток історії та культури». З 2018 року – магістр Тернопільського національного економічного університету по спеціальності «економіка та управління підприємством».

Докладніше

Вельгій Марія Олексіївна

Вельгій Марія Олексіївна – молодший науковий співробітник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи. У 2004 році закінчила факультет підготовки вчителів початкових класів та народознавства Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. З 2004 року працює на посаді молодшого наукового співробітника відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи у Національному заповіднику «Замки Тернопілля».

Докладніше

Ганусевич Наталія Зигмундівна

Ганусевич Наталія Зигмундівна - молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля» У 1997 році закінчила Івано-Франківський технічний університет нафти і газу за спеціальністю «інженер-геофізик». З 1998 р. працює на посаді наукового співробітника Державного історико-архітектурного заповідника м. Збараж. З 2012 р. молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». Веде облік книг, що надходять у фонди бібліотеки Національного заповідника, проводить обслуговування читачів бібліотеки.

Докладніше

Данилейко Володимир Миколайович

В 1994 році закінчив Кременецький лісотехнічний технікум і здобув кваліфікацію молодшого спеціаліста за спеціальністю «Технолог деревообробного виробництва». В 2003 році здобув ступінь спеціаліста історії на історичному факультеті в Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В.Гнатюка. Результатом  досліджень стало написання у 2003 р. дипломної роботи на тему: «Збаражчина в контексті археологічних досліджень», яку було оцінено на відмінно. У Національному заповіднику «Замки Тернопілля» працює з 1996 року. Протягом цього часу, працював у різних структурних підрозділах Заповідника: фондовий відділ, масово-освітній відділ, науково-дослідницький відділ. На теперішній час працює на посаді молодшого наукового співробітника науково-дослідницького відділу. Тематикою вузької спеціалізації – є археологія.

Докладніше

Довгаль Марія Дмитрівна

Довгаль Марія Дмитрівна – молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2004 році закінчила факультет документальних комунікацій та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «документознавство та інформаційна діяльність». З 2005 року працює на посаді молодшого наукового співробітника науково-дослідницького відділу.

Докладніше

Думська Тетяна Олександрівна

Думська Тетяна Олександрівна – молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2004 р. закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка. У 2009 р. закінчила Технічний коледж Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя і здобула робітничу кваліфікацію «Агент з організації туризму. Екскурсовод ІІІ розряду». З 2010 р. по 2019 р. працювала на посаді екскурсовода в Теребовлянському відділі  Національного Заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Кіщенко Ганна Володимирівна

Кіщенко Ганна Володимирівна – молодший науковий співробітник Вишневецького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2005 році закінчила Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Комп’ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва» та здобула кваліфікацію інженера з автоматизованих систем керування виробництвом. З 2015 року працює на посаді молодшого наукового співробітника Вишневецького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». Веде фондові книги науково-допоміжних матеріалів, що надходять у фонди Національного заповідника.

Докладніше

Кобаса Ігор Богданович

Кобаса Ігор Богданович – завідувач виставок Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2009 році закінчив Тернопільський національний педагогічний університет, за спеціальністю «Туризм». З грудня 2009 року працював на посаді екскурсовода, відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля». З червня 2012 року працював на посаді молодшого наукового співробітника, відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Крохмальна Тетяна Іванівна

Крохмальна Тетяна Іванівна – молодший науковий співробітник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи. У 2001 році закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. У Національному заповіднику «Замки Тернопілля» працює з серпня 1999 року на посаді екскурсовода. З 2007 року обіймала посади молодшого наукового співробітника фондового відділу, з 2013 року –  науково-дослідницьокого відділу, з 2019 року – відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи.

Докладніше

Мавдюк Мар’яна Русланівна

Мавдюк Мар’яна Русланівна  - молодший науковий співробітник Вишнівецького  відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2011 році закінчила образотворчий  факультет  Кременецького гуманітарно – педагогічного  інституту  ім. Тараса Шевченка. З грудня 2012 року працює на посаді молодшого наукового співробітника фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».  З 2014 року – екскурсовод Вишнівецького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». А з 2019 року – молодший науковий співробітник Вишнівецького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Мазуранчик Зоряна Федорівна

Мазуранчик Зоряна Федорівна – молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2010 році закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. З грудня 2010 року працює на посаді молодшого наукового співробітника Національного заповідника «Замки Тернопілля». З 2019 року є головою видавничої групи заповідника.

Докладніше