Виставки

РІЗДВЯНИЙ НАСТРІЙ У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ

Уже декілька років поспіль у Збаразькому замку існує хороша новорічно-різдвяна традиція. У фойє І поверху щорічно відбувається виставка "Різдвяні шопки". Макети були виготовлені талановитими дітьми із шкіл Збаразького району. У 2014 році ці роботи представляли Україну на міжнародній виставці шопок у Глубчіце (Польща). Ласкаво запрошуємо усіх до Збаразького замку!

Докладніше

“Українська мадонна” у Збаразькому замку

24 листопада 2020 року в експозиційній залі Збаразького замку відкрилась виставка живопису сучасної тернопільської мисткині Олесі Гудими. Загалом на виставці представлено 20 робіт із серії "Українська Мадонна".

Докладніше

"У рідному краї і серце співає!"

10 листопада 2020 року у Збаразькому замку відкрилася художня виставка "У рідному краї і серце співає!", присвячена 480-річчю заснування міста Тернополя. На виставці представлено живопис та графіку членів ГО "Євген Удін і К°"

Докладніше

Виставка живопису Юлії Трачук

Виставка картин – це завжди свято, що дає можливість зустрітися з прекрасним. Тож, запрошуємо усіх шанувальників мистецтва відвідати персональну виставку молодої кременецької художниці Юлії Трачук, яка експонується у Вишнівецькому палаці. На виставці представлені ніжні олійні портрети та архітектурні пейзажі, де на холсті відтворено різноманітні краєвиди Кременця. Кожен пейзаж є по своєму неповторним та відкриває для глядача чарівні куточки старовинного містечка.

Докладніше

Нові виставки у Збаразькому замку

У Збаразькому замку для збаражан та гостей міста відкрито дві нові мистецькі виставки: виставка ікон із іконописних пленерів студентів та викладачів Львівської Національної академії мистецтв «Чудотворні ікони Тернопільщини», членкинь іконописної школи «Радруж» та персональна виставка «Джерела» українського живописця, архітектора, лауреата міжнародної виставки «Львівський осінній салон «Високий замок»», заслуженого діяча мистецтв України, викладача Тернопільського національного педагогічного університету Михайла Кузіва

Докладніше

Звитяга і слава українських гетьманів

3 червня у Збаразького замку відкрито персональну виставку Заслуженого художника України Євгена Удіна. Експонується графіка «Звитяга і слава українських гетьманів». Кожна картина Євгена Удіна, як і проілюстрована книга, має свою цікаву історію, а то й декілька. Вони виконані у різних жанрах. Для самого художника усі роботи є важливими, серед них є і найцінніші. Художник працює в друкованій, станковій, книжковій, газетно-журнальній, плакатній, прикладній графіці та екслібрисі. За півстоліття творчої праці він проілюстрував та оформив понад 350 видань. У кожній серії своїх робіт Є. Удін прагне показати розмаїття технік, серед яких — ліногравюра, монотипія, офорт, гратографія, автолітографія. Він однаково добре володіє олівцем, маркером, пером, вугіллям, тростяною паличкою, пензлем чи мастихіном.

Докладніше

"Тернопілля туристичне". "Дух романтики"

У залах змінних виставок Збаразького замку експонуються виставки: фотосвітлин члена Спілки фотохудожників України Андрія Зюбровського «Тернопілля туристичне» та персональна живописна члена Національної спілки художників України Андрія Гульовського «Дух романтики».

Докладніше

ХРИСТОС ВОСКРЕС І ДУХ НАШ ВОСКРЕСАЄ!

Великдень – найочікуваніше свято багатьох християн. Свято символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних бід. В нелегкий час боротьби із пандемією коронавірусу ми живемо і працюємо з надією і впевненістю в подоланні цієї біди. Напередодні святого Воскресіння Господнього у Збаразькому замку створено фондову виставку «Христос Воскрес і дух наш воскресає», яку Ви зможете побачити у фотосвітлинах. У виставці використані ікони «Воскресіння Ісуса Христа», Плащаниці, композиція «Голгофа», писанки, мальованки та вітальні великодні листівки, великодні серветки.

Докладніше

"Значки та медалі Тернопілля" у Збаразькому замку

17 лютого 2020 року о 12.00 годині у Збаразькому замку відбулася презентація персональної колекції Михайла Тимошика - «Значки та медалі Тернопілля». В колекції представлені різноманітні знаки та нагороди, які були на Тернопільщині за період перебування під Австро-Угорщиною, Польщею, СРСР та в нинішні часи. У багатющій колекції Михайла Тимошика із 2000 значків та 400 медалей, виготовлених на Тернопільщині найбільше тих, що стосуються певних подій і дат. Є тут і військові, спортивні, подарункові значки та відзнаки.

Докладніше

Різдвяні шопки

Цьогоріч у фойє І-го поверху Збаразького замку розмістилася виставка Різдвяних шопок, виготовлених талановитими дітьми Загальноосвітніх шкіл села Синява, села Кобиллля, села Гніздичне, села Колодне та села Чернихівці, які створюють чудовий казковий настрій.

Докладніше

Виставка новорічно-різдвяних листівок

Виставка новорічно-різдвяних листівок відкрилася у Національному заповідника "Замки Тернопілля". Експозиція складається з майже 40 поштових листівок. Вони всі є тематично спільними, адже символізують новорічні привітання. На різдвяних листівках зображено подію народження Ісуса Христа, а також традиційний новорічний сюжет. Виставка працюватиме до кінця січня.

Докладніше

"Кладка через час" Олега Кузіва

У залі змінних виставок Збаразького замку експонується персональна виставка живопису "Кладка через час" талановитого митця Тернопільщини Олега Кузіва. Відкриття виставки відбудеться 29 вересня о 13:00 год. в рамках проведення урочистостей, присвячених 370-річчю битви під Збаражем.

Докладніше

"Благословенне Тернопілля"

У виставковому залі Збаразького замку відкрито виставку вишитих картин тернополянки Ірини Кошелінської "Благословенне Тернопілля". Щороку Кількість картин збільшується. Основа для майбутньої вишивки – старі якісні фото міста, які Ірина шукає в Інтернеті, а також фото, які приносять знайомі. Вишивки тернопільської майстрині Ірини Кошелінської з фотографічною точністю показують куточки Тернополя кінця XIX – початку XX століття.

Докладніше

Виставка Галини Михальської у Збаразькому замку

На даний час у Збаразькому замку готується стаціонарна виставка Народного майстра Галини Михальської.

Докладніше

Живопис та меблі із Львівських музеїв у експозиціях Заповідника

В результаті тривалої співпраці з Львівським історичним музеєм (директор Чмелик Р.П.) та Львівським музеєм етнографії та художнього промислу ІН НАН України (Директор Павлюк С.П.) в Збаразькому замку та Вишневецькому палаці Національного заповідника «Замки Тернопілля» експонуються живописні полотна, скульптури та чудові старовинні меблі ХVII-поч. ХХ ст.

Докладніше