Видавництво

"ВІСНИК ІСТОРІЇ КРАЮ" №4 ІIІ КВАРТАЛ 2020 Р.

Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з архівом газети Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю" №4 за ІIІ квартал 2020 р.

Докладніше

"ВІСНИК ІСТОРІЇ КРАЮ" №3 IІ КВАРТАЛ 2020 Р.

Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з архівом газети Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю" №3 за IІ квартал 2020 р.

Докладніше

"ВІСНИК ІСТОРІЇ КРАЮ" №2 І квартал 2020 Р.

Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з архівом газети Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю" за І квартал 2020 р.

Докладніше

Битва під Збаражем 1649

Вийшла з друку книга Володимира Чайки та Юрія Мицика "Битва під Збаражем 1649" за сприяння Мністерства культури України в рамках конкурсу культурно-мистецьких проектів "Малі міста - великі враження".

Докладніше

"Вісник історії краю" січень 2020 р.

Пропонуємо вашій увазі ознайомитись з архівом газети Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю" за І квартал 2020 р.

Докладніше

Наукові записки Національного заповідника "Замки Тернопілля" 2019

Пропонуємо Вашій увазі ознайомитися з електронною версією "Наукових записок" Національного заповідника "Замки Тернопілля" № 9/2019.

Докладніше

"Вісник історії краю" 2019 р.

Пропонуємо Вашій увазі ознайомитися з архівом газети Національного заповідника "Замки Тернопілля" "Вісник історії краю" за 2019 рік.

Докладніше

Наукові записки "Замки Тернопілля" 2015

Пропонуємо Вашій увазі ознайомитися з електронною версією "Наукових записок" Національного заповідника "Замки Тернопілля" № 5/2015.

Докладніше

Язловець - 640. Історія, архітектура, туризм.

Вийшла з друку книга "Язловець - 640. Історія, архітектура, туризм", яка є другим і доповненим виданням однойменної книги. Її авторами є старший науковий співробітник науково-дослідного відділу Заповідника Руслан Підставка та доцент кафедри реставрації і реконструкції архітектурних комплексів НУ "Львівська Політехніка" Олег Рибчинський.

Докладніше

Замковий туризм Тернопільської області: проблеми та перспективи розвитку

Національним заповідником "Замки Тернопілля" випущено у світ збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції 2012 року "Замковий туризм Тернопільської області: проблеми та перспективи розвитку. До вашої уваги перелік авторів та тем доповідей, розміщених у збірнику.

Докладніше

Парки Діонісія Міклера

Раді Вам повідомити, що Національний заповідник "Замки Тернопілля" та Кременецький ботанічний сад випустили у світ збірник матеріалів міжнародної науково-практичної конференції "Парки Діонісія Міклера", присвяченої 250-ій річниці з дня народження видатного ландшафтного дизайнера.

Докладніше

Нові публікації НЗ "Замки Тернопілля"

З початку року вийшло з друку 59-й та 60-й номери газети "Вісник історії краю". Останній номер газети був присвячений виключно одному з найцікавіших замків області - Теребовлянському та одноіменному віддлу Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Докладніше

Вишневець та князі Корибути-Вишневецькі

Побачила світ книга наукового працівника Вишневецького відділу Національного заповідника Шиян Л. М. «Вишневець та князі Корибути-Вишневецькі». В даній монографії розповідається не лише про один із кращих архітектурних ансамблів України ХVІІ ст. – Вишневецький палац – резиденцію відомого роду князів Корибутів-Вишневецьких, а й наводяться цікаві історичні дані про місто Вишневець на Волині. Видання супроводжується значним ілюстрованим матеріалом, частина якого публікується вперше.

Докладніше