Новини

Двері замків Тернопілля відкриті для співпраці

Національний заповідник "Замки Тернопілля" запрошує громадських діячів для створення нових цікавих проектів. Сьогодні, 27 лютого, Збаразький замок відвідали члени Громадської організації "Асоціація жінок України "ДІЯ". Між працівниками заповідника та членами ГО відбувся конструктивний діалог. В ході проведення оглядової екскурсії Збаразьким замком ХVІІ ст. обговорювалися також питання плідної співпраці по проведенню заходів в наших замках. Двері замків Тернопілля завжди відкриті для проведення різноманітних івентів будь-якої тематики.

Докладніше

Розвиваємо туризм!

24 лютого представники Національного заповідника "Замки Тернопілля" взяли участь в роботі круглого столу з обговорення актуальних питань законодавчого забезпечення діяльності ринку туристичних послуг та розвитку внутрішнього та в'їзного туризму, де піднімались питання необхідності розвитку туристичної галузі у системі наповнення місцевого бюджету, особливості оподаткування туристичного збору, новий турпродукт та промозаходи турпродукту тощо.

Докладніше

США допомагають у збереженні культурної спадщини України

З 2002 року Посольський Фонд США зі збереження культурної спадщини підтримав велику кількість визначних культурних пам’яток України, включно з Вишнівецьким палацом, де було відновлено "Дзеркальну залу". Пропонуємо вашій увазі відеоролик про те, чому США витрачають кошти на проекти зі збереження культурних пам’яток інших країн.

Докладніше

"Ангели пам'яті": у Збаразькому замку вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 18 лютого, у Збаразькому замку відбулася тиха акція "Ангели пам'яті", якою вшанували пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Організаторами та учасниками акції були вихованці місцевого "Пласту" та працівники Будинку дитячої та юнацької творчості. Дівчатка та хлопчики виготовили паперові ангелики як символ пам'яті про Героїв Небесної Сотні та розвішали їх у Зеленому мармуровому холі Замкового палацу, де знаходяться погруддя Устима Голоднюка та Назарія Войтовича. А також цими ангеликами вшанували пам'ять загиблих земляків на Майдані та в зоні АТО, розвішавши їх на Алеї слави у Призамковому парку.

Докладніше

"Значки та медалі Тернопілля" - колекція Михайла Тимошика у Збаразькому замку

17 лютого 2020 року о 12.00 годині у Збаразькому замку відбулася презентація персональної колекції Михайла Тимошика - «Значки та медалі Тернопілля». В колекції представлені різноманітні знаки та нагороди, які були на Тернопільщині за період перебування під Австро-Угорщиною, Польщею, СРСР та в нинішні часи. У багатющій колекції Михайла Тимошика із 2000 значків та 400 медалей, виготовлених на Тернопільщині найбільше тих, що стосуються певних подій і дат. Є тут і військові, спортивні, подарункові значки та відзнаки.

Докладніше

Виставка у Збаразькому замку

17 лютого 2020 року о 12.00 годині у Збаразькому замку відбудеться відкриття персональної виставки колекціонера Михайла Тимошика - «Значки та медалі Тернопілля». Запрошуємо усіх бажаючих. Автор – член спілки краєзнавців України презентуватиме різноманітні знаки та нагороди, які були на Тернопільщині за період перебування під Австро-Угорщиною, Польщею, СРСР та в нинішні часи. У багатющій колекції Михайла Тимошика із 2000 значків та 400 медалей, виготовлених на Тернопільщині найбільше тих, що стосуються певних подій і дат. Є тут і військові, спортивні, подарункові значки та відзнаки.

Докладніше

Національний заповідник "Замки Тернопілля" приєднується до Міжнародної тихої акції "Ангели пам'яті"

Уже п'ятий рік поспіль понад 20 міст України підтримують акцію "Ангели пам'яті", якою вшановують пам'ять Героїв Небесної Сотні. Минулого року ця акція стала міжнародною: до неї приєдналися Туреччина, Греція, Франція та Польща. Спочатку проводиться майстер-клас по виготовленню паперових ангелів. Після чого родини Героїв Небесної Сотні спільно із школярами розвішують на алеї символічні паперові витинанки у вигляді ангелів, якими прикрашають дерева у пам'ять про тих, хто загинув на Майдані. 18 лютого о 15.00 годині по всіх містах України одночасно проводять цей захід.

Докладніше

Вертеп у Збаразькому замку

Щороку християнські родини з настанням величного свята Різдва 7 січня чекають у своїх домівках на прихід вертепу. Такий собі мандрівний театр, який з хати до хати прославляє новонародженого Ісуса Христа у Вифлеємі. Цього року 9 січня наш замок відвідав вертеп, організований Збаразьким комунальним будинком дитячої та юнацької творчості. Звучали колядки, щедрівки, віншування, а персонажі вертепу відтворили подію народження Ісуса Христа.

Докладніше

Різдвяні шопки

Цьогоріч у фойє І-го поверху Збаразького замку розмістилася виставка Різдвяних шопок, виготовлених талановитими дітьми Загальноосвітніх шкіл села Синява, села Кобиллля, села Гніздичне, села Колодне та села Чернихівці, які створюють чудовий казковий настрій.

Докладніше