Новини

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Збаразький замок

В рамках візиту на Тернопільщину Збаразький замок відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Докладніше

Захід для учасників АТО/ООС

У Болокамінній залі Збаразького замку відбулися заходи для учасників АТО/ООС, організовані та проведені Збаразьким районним центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, за сприяння Національного заповідника «Замки Тернопілля», на якому були присутні учасники війни та родини полеглих Героїв за Україну на Майдані та у російсько-українській війні.

Докладніше

У Збаразькому замку Ігор Алексєєв зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини

Другий день свого візиту на Тернопільщину народний депутат України, радник Міністра юстиції Ігор Алексєєв розпочав з відвідин Збаразького замку. Тут, в Білокамінному залі, посадовець зустрівся з учасниками бойових дій та рідними загиблих захисників нашої держави.

Докладніше

Зворушлива церемонія повторного одруження у Збаразькому замку!

Ольга та Яків Рейди у шлюбі вже 38 років. Познайомилися ж  чотири десятиліття тому завдяки сестрі чоловіка. Річницю ж знайомства подружжя вирішило відзначити доволі нетипово, скориставшись новою послугою Міністерства юстиції “Ювілейне весілля”. Місцем проведення зворушливої церемонії повторного одруження став один із залів Збаразького замку.

Докладніше

Археологічні дослідження Збаразького замку

Згідно договору про співробітництво між Національним заповідником "Замки Тернопілля" та Тернопільським Національним педагогічним університетом їм.В.Гнатюка, у відповідності до плану роботи Національного Заповідника "Замки Тернопілля" на 2019 р., з 24 червня у Збаразькому замку розпочались археологічні дослідження.

Докладніше

Байка про свободу

У суботу, 15 червня 2019 року в залі змінних виставок Збаразького замку відбулося відкриття-презентація результатів ІІІ Всеукраїнської програми Мистецької резиденції ім. Назарія Войтовича. Програма започаткована у рамках проекту «Відзнаки Героїв» ГО «Конгрес Активістів Культури» та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» у 2017 році. Програма щорічно відбувається за підтримки Кола друзів проекту, ГО МЦР Міст, Тернопільської ОДА та Збаразької Міської Ради, Національного заповідника «Замки Тернопілля» задля вшанування наймолодшого Героя Небесної Сотні ім’я якого носить резиденція.

Докладніше

Урочисте відкриття вуличного освітлення біля Скала-Поділької фортеці

12 червня 2019 року о 20 год.30 хв. біля Скала-Подільської фортеці відбулося урочисте відкриття вуличного освітлення у рамках плану удосконалення надання послуг по вуличному освітленні в Скала –Подільській ОТГ, який розроблений за підтримки Агенства міжнародного розвитку США у рамках програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність".

Докладніше

До уваги поціновувачів мистецтва!

В суботу, 15 червня 2019 року о 14.00 год. в експозиційній залі Збаразького замку відбудеться відкриття виставки пленерних робіт учасників Мистецької резиденції імені Назарія Войтовича.

Докладніше

ЕКО-Дискотека у призамковому парку міста Збаража

1 червня 2019 року на території призамкового парку міста Збаража проходила екологічна дискотека, яка була спрямована на заохочення людей до сортування пластику, паперу та інших відходів. Учнівська та студентська молодь Збаражчини мала змогу долучитися до екологічно спрямованого проекту задля добробуту нашого міста.

Докладніше

Благодійна екскурсія у Збаразькому замку для членів Ради ветеранів

25 травня 2019 року у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для членів Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України (керівники обласних Спілок воїнів АТО-ООС) разом із Іриною Фріз - міністром у справах ветеранів України.

Докладніше