Новини

"Нічна феєрія у Збаразькому замку"

22 серпня у Збаразькому замку була проведена нічна екскурсія, учасники якої мали змогу побачити лицарів, дам у середньовічних сукнях, тортури у підземеллі, похід з факелами, вальс...

Докладніше

Віднайдений скарб

2 серпня 2019 року під час земляних робіт на території двору монастиря оо.Бернардинів в м.Збаражі на глибині 1 м. було виявлено скляну посудину наповнену монетами (Республіки Польща) міжвоєнного періоду 1923-1939 рр.

Докладніше

День Скалатського замку та День міста Скалата

28 липня 2019 року на території замку в місті Скалаті Підволочиського району Тернопільської області відбулося святкування Дня Скалатського замку та Дня міста Скалата. Завдяки спільній, злагодженій роботі Національного заповідника "Замки Тернопілля” та Скалатської об’єднаної територіальної громади, свято насправді вдалося.

Докладніше

Засідання Реставраційної ради Національного заповідника "Замки Тернопілля"

25 липня у реставраційній майстерні Національного заповідника «Замки Тернопілля» відбулося розширене засідання Реставраційної ради, на якому обговорювалися питання етапів реставрації та цінності ікон «Усікновеніє голови Іоана Хрестителя», «Мученіє Св. Варвари отцем», «Святий Станіслав», «Невідома Свята».

Докладніше

Збаразький замок відкриває свої таємниці

Згідно договору про співробітництво між Національним заповідником "Замки Тернопілля" та Тернопільським Національним педагогічним університетом їм. В.Гнатюка у Збаразькому замку проводяться археологічні дослідження. Студенти–археологи працюють над розкопками двох оборонних  бастіонів Збаразького замку - Східного та Південного.

Докладніше

"Битва за незалежність. Збараж 1649 р."

Національний заповідник "Замки Тернопілля" спільно із Збаразькою міською радою Тернопільської області став переможцем конкурсу культурно-мистецьких проектів "Малі міста - великі враження", який був оголошений Міністерством культури України за підтримки Уряду Володимира Гройсмана. Проект "Битва за незалежність. Збараж 1649 р." буде реалізований протягом 4-х місяців 2019 року.

Докладніше

Благодійна екскурсія для дітей учасників АТО

8 липня 2019 року Збаразький замок та Вишневецький палац відвідали діти учасників АТО з Вінниччини, для яких було проведено благодійну екскурсію.

Докладніше

Семінар "Бізнес як військова стратегія" у Білокамінній залі Збаразького замку

Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету (LvBS) проводить четверту програму із циклу семінарів «Бізнес як військова стратегія» у Білокамінній залі Збаразького замку. Дана програма проводиться для управлінців на основі нового для української бізнес-освіти формату: навчання через ознайомлення з історичними подіями та проектування аналогій на сучасні стратегії бізнесу. LvBS пропонує в унікальний спосіб вивчити управлінські теорії на основі української історії, зокрема, військового досвіду українського козацтва.

Докладніше

Ярмарок грантів у сфері культури за участі представників Національного заповідника "Замки Тернопілля"

Науковці Національного заповідника "Замки Тернопілля" стали учасниками Другого міжнародного ярмарку грантів у сфері культури, який відбувся 2 липня 2019 року у НСК "Олімпійський" і організований Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури став ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

Докладніше

У Збаразький замок завітали гості з Канади

Збаразький замок відвідали учасники фольклорно-танцювального колективу "Євшан" з міста Саскатун (Канада). 3 липня ансамбль канадських танцюристів виступить з благодійним концертом в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Докладніше