Новини

Дорогі українці, вітаємо Вас зі святом Воскресіння Христового!

Бажаємо Вам Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Докладніше

КОЛЕКТИВ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗАПОВІДНИКА «ЗАМКИ ТЕРНОПІЛЛЯ» ВІТАЄ КОЛЕГ ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ПАМ’ЯТОК І ВИЗНАЧНИХ МІСЦЬ!

Щорічно, 18 квітня у Міжнародний день пам'яток та визначних місць в Україні відзначають День пам'яток історії та культури. Сьогоднішнє свято - привід ще раз привернути увагу широкої громадськості та представників влади до питань захисту і збереження пам'яток, історичних місць, об'єктів всесвітньої культурної спадщини.

Докладніше

Колектив Національного заповідника «Замки Тернопілля» вітає усіх з Вербною неділею!

В останню неділю перед Великоднем відзначають велике християнське свято – Вхід Ісуса Христа в Єрусалим. В його основі є біблійна історія в'їзду Ісуса до Єрусалиму на ослі з Віфагії.

Докладніше

Колектив Національного заповідника «Замки Тернопілля» вітає усіх зі світлим святом Благовіщення!

Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне з дванадцяти найбільших християнських свят, яке відзначається 25 березня за григоріанським календарем і 7 квітня за юліанським. В основі свята – «блага вість» Архангела Гавриїла Діві Марії про народження у Неї Сина Божого.

Докладніше

УВАГА! КАРАНТИН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

У зв’язку з виконанням заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, прийом і обслуговування відвідувачів у Національному заповіднику «Замки Тернопілля» призупинено до 24 квітня 2020 року. Чекаємо усіх після завершення карантину! Про відновлення звичного графіку повідомимо у наступних дописах на сторінці Національного заповідника! Бережіть себе і будьте здоровими!!!!!!!

Докладніше

Профілактичні заходи на території Збаразького замку

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка склалась з загрозою поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, сьогодні, 25 березня, було проведено знезараження території Збаразького замку, Призамкового парку та готелю "Гетьман" методом зрошення дезинфікуючим засобом. Бережіть себе та піклуйтеся про оточуючих! Будьте здорові!

Докладніше

ОГОЛОШЕННЯ!

Увага! Повідомляємо, що у зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації з коронавірусом COVID-19 Національний заповідник "Замки Тернопілля" з 17 березня по 3 квітня призупиняє обслуговування відвідувачів та проведення масово-освітньо заходів. Бажаємо Вам здоров'я! Бережіть себе та піклуйтеся про оточуючих!

Докладніше

"Історія однієї книги"

6 березня в Органному залі Збаразького замку відбулося відзначення 180-річниці виходу з друку першої збірки «Кобзар» Тараса Григоровича Шевченка. В програмі заходу: демонстрація відео-фільму «Історія однієї книги», режисера: С.Сотниченко, флеш-моб за участі працівників заповідника і ЦБС «Живе Шевченкове слово», виступ бандуристів Збаразької музичної школи, відкриття виставки з фондів заповідника «Кобзареве Слово».

Докладніше

Оголошення!

У середу, 11 березня 2020 року об 11.00 год в органному залі Збаразького замку відбудеться мистецьке дійство "Поезія Тараса Шевченка і музика" присвячене 206 річниці з дня народження великого кобзаря Т.Г.Шевченка. Даний захід організовується Національним заповідником "Замки Тернопілля" спільно із Збаразькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. №2 ім.І.Франка.

Докладніше

"Трипільська культура на Тернопільщині"

На виконання Постанови Верховної Ради України від 03.12.2019 №325-ІХ «Про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2020 році» Національний заповідник "Замки Тернопілля" спільно з Тернопільським центром охорони та наукових досліджень пам'яток культурної спадщини на базі Вишнівецького палацово-паркового комплексу провели круглий стіл на тему: "Трипільська культура на Тернопільщині". Даний захід присвячений 170-й річниці з дня народження видатного українського археолога Вікентія Хвойки, першовідкривача трипільської культури в сучасній Україні.

Докладніше