Новини

Відзначили кращих працівників туризму

З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні колектив Національного заповідника "Замки Тернопілля" отримав грамоту Тернопільської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток туризму та з нагоди професійного свята.

Докладніше

Битва за Незалежність. Збараж 1649

29 вересня 2019 року у Збаразькому замку відбудеться реконструкція битви під Збаражем.

Докладніше

"Кладка через час" Олега Кузіва

У залі змінних виставок Збаразького замку експонується персональна виставка живопису "Кладка через час" талановитого митця Тернопільщини Олега Кузіва. Відкриття виставки відбудеться 29 вересня о 13:00 год. в рамках проведення урочистостей, присвячених 370-річчю битви під Збаражем.

Докладніше

Книги в дарунок від Михайла Відейка і Марії Моторжиної

В рамках співпраці між Національним заповідником «Замки Тернопілля» і музеєм історичного культурного надбання «ПЛАТАР», а також для створення нових експозицій у Збаразькому замку відбулася зустріч на якій пан Михайло і пані Марія благодійно передали у фонди наукової бібліотеки заповідника ряд книг. Він відомий український археолог, кандидат історичних наук, знаменитий дослідник трипільської культури. Наукову діяльність і творчість Михайло Відейко присвятив загадкам походження українців і особливостям їх старовинної культури. Крім цього, відомий історик займається освітньою діяльністю, видаючи науково-популярні твори для широкого кола читачів і проводячи численні виставки. Вона куратор виставки, головний зберігач колекції з музею історичного культурного надбання «ПЛАТАР».

Докладніше

"Ой, верше, мій верше..."

У неділю, 15 вересня 2019 року на подвір'ї Збаразького замку відбувся концерт Заслуженої артистки України Надії Кулик "Ой, верше, мій верше...". Виступ присвячений 75-тим роковинам депортації українців. На концерті прозвучали лемківські та авторські пісні виконавиці, які вразили всіх присутніх надзвичайним талантом та емоційним виконанням.

Докладніше

"СВЯТО У СТАРОМУ ЗАМКУ". ФЕСТИВАЛЬ У ПІДЗАМОЧКУ

8 вересня 2019 року у селі Підзамочок Бучацького району на території замку 1600 року відбулося святкування 5 ювілейного фестивалю «Свято у Старому замку».

Докладніше

Виставка вишитих картин "Благословенне Тернопілля" у Збаразькому замку

У виставковому залі Збаразького замку відкрито виставку вишитих картин тернополянки Ірини Кошелінської "Благословенне Тернопілля". Щороку Кількість картин збільшується. Основа для майбутньої вишивки – старі якісні фото міста, які Ірина шукає в Інтернеті, а також фото, які приносять знайомі. Вишивки тернопільської майстрині Ірини Кошелінської з фотографічною точністю показують куточки Тернополя кінця XIX – початку XX століття.

Докладніше

Вечір українського кіно у Збаразькому замку

Національний заповідник "Замки Тернопілля" та Збаразький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді запрошують на вечір українського кіно у Збаразькому замку у п'ятницю 6 вересня 2019 року о 20.00 годині (на замковому подвір'ї). Соціальний проект для родин загиблих героїв за суверенну і незалежну Україну, для ветеранів російсько- української війни та усіх бажаючих і не байдужих до української історії та культури.

Докладніше

Реалізація проекту

В Національному заповіднику "Замки Тернопілля" йдуть роботи по реалізації проекту "Битва за Незалежність. Збараж 1649 р.", який став одним із переможців конкурсу "Малі міста - великі враження". Відповідно до програми проекту відбудуться наступні заходи:

Докладніше