Новини

У Збаразькому замку відбудеться творча зустріч із Олександром Марченком!

У неділю, 23 серпня 2020 року відбудеться творча зустріч із відомим музикантом, бардом, літератором і перекладачем, членом Спілки письменників України, тернополянином Олександром Марченком.

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. «Іловайськ 2014.»

У суботу, 15 серпня 2020 року, на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського фільму «Іловайськ 2014». Чекаємо Вас о 20.30 год., щоб спільно переглянути фільм про мужність і героїзм українських воїнів.

Докладніше

Нові виставки у Збаразькому замку

У Збаразькому замку для збаражан та гостей міста відкрито дві нові мистецькі виставки: виставка ікон із іконописних пленерів студентів та викладачів Львівської Національної академії мистецтв «Чудотворні ікони Тернопільщини», членкинь іконописної школи «Радруж» та персональна виставка «Джерела» українського живописця, архітектора, лауреата міжнародної виставки «Львівський осінній салон «Високий замок»», заслуженого діяча мистецтв України, викладача Тернопільського національного педагогічного університету Михайла Кузіва

Докладніше

Закриття роботи іконописного пленеру у Збаразькому замку

17 липня 2020 року у "Залі сакрального мистецтва" Збаразького замку відбулося урочисте закриття пленеру іконописної школи "Радруж", який тривав протягом тижня. Фонди Національного заповідника "Замки Тернопілля" поповнились сімома іконами, в яких органічно поєднані традиції візантійського та сакрального мистецтва, виконаними учасницями іконописного пленеру.

Докладніше

Оголошення!

У суботу, 18 липня 2020 року, об 11.00 год у Збаразькому замку відбудеться майстер-клас по виготовленню прикрас до короваю, який проведуть наукова співробітниця Національного заповідника "Замки Тернопілля" Марія Вельгій та екскурсовод Оксана Горбач. Запрошуємо дітей прийняти участь у майстер-класі. Дізнаємося про давні українські традиції, пов'язані з випіканням короваю, будемо робити квіти, колоски, пташечки з тіста. Обов'язкове виконання карантинних вимог - наявність масок та дотримання дистанції. Вхід вільний!

Докладніше

Іконописний пленер у Збаразькому замку

На подвір'ї Збаразького замку відбулося урочисте відкриття роботи іконописного пленеру, в якому приймають участь мисткині-живописниці з іконописної школи "Радруж", що діє при Українському католицькому університеті у місті Львів. У відкритті заходу прийняли участь народний депутат Верховної Ради України Людмила Марченко, заступник голови Збаразької райдержадміністрації Сергій Стець, заступник голови Збаразької районної ради Юлія Чванкіна.

Докладніше

Вечір українського кіно у Збаразькому замку. "Гетьман"

У неділю, 12 липня 2020 року о 21.00 год. у Збаразькому замку відбудеться демонстрація фільму «Гетьман". Це український історико-драматичний художній фільм 2015 року знятий Валерієм Ямбурським на основі однойменного кінороману 2013 року Віктора Веретеннікова. Стрічка розповідає про долю однієї з найбільш суперечливих фігур в історії України, про людину, яка змінила хід історії, і зробила свою країну незалежною. Цей фільм про великого гетьмана України , ім'я якого - Богдан Зиновій Хмельницький . Історія починається з 1647 , і показує період повстання українського козацтва проти польської шляхти. Але головною лінією сюжету є не саме повстання , а трагічна любов Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени.

Докладніше

Оголошення!

Збаражани та гості міста! Національний заповідник «Замки Тернопілля» запрошує на безкоштовну екскурсію «Вулицями рідного Збаража», яка відбудеться 12 липня о 17 год. Збір групи - біля входу в Збаразький замок.

Докладніше

З Днем архітектури України!

Колектив Національного заповідника "Замки Тернопілля" вітає з Днем архітектури України тих, хто обрав справою всього свого життя цю чудову і творчу професію.

Докладніше

Відбудеться майстер-клас з бісероплетіння!

У суботу, 4 липня 2020 року, у Збаразькому замку відбудеться майстер-клас із бісероплетіння, який проведе народна майстриня, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, збаражанка Галина Михальська. Запрошуємо усіх поціновувачів творчості прийняти участь у майстер-класі. Чекаємо Вас об 11.00 год.

Докладніше