Новини

Профілактичні заходи на території Збаразького замку

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка склалась з загрозою поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, сьогодні, 25 березня, було проведено знезараження території Збаразького замку, Призамкового парку та готелю "Гетьман" методом зрошення дезинфікуючим засобом. Бережіть себе та піклуйтеся про оточуючих! Будьте здорові!

Докладніше

ОГОЛОШЕННЯ!

Увага! Повідомляємо, що у зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації з коронавірусом COVID-19 Національний заповідник "Замки Тернопілля" з 17 березня по 3 квітня призупиняє обслуговування відвідувачів та проведення масово-освітньо заходів. Бажаємо Вам здоров'я! Бережіть себе та піклуйтеся про оточуючих!

Докладніше

"Історія однієї книги"

6 березня в Органному залі Збаразького замку відбулося відзначення 180-річниці виходу з друку першої збірки «Кобзар» Тараса Григоровича Шевченка. В програмі заходу: демонстрація відео-фільму «Історія однієї книги», режисера: С.Сотниченко, флеш-моб за участі працівників заповідника і ЦБС «Живе Шевченкове слово», виступ бандуристів Збаразької музичної школи, відкриття виставки з фондів заповідника «Кобзареве Слово».

Докладніше

Оголошення!

У середу, 11 березня 2020 року об 11.00 год в органному залі Збаразького замку відбудеться мистецьке дійство "Поезія Тараса Шевченка і музика" присвячене 206 річниці з дня народження великого кобзаря Т.Г.Шевченка. Даний захід організовується Національним заповідником "Замки Тернопілля" спільно із Збаразькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. №2 ім.І.Франка.

Докладніше

"Трипільська культура на Тернопільщині"

На виконання Постанови Верховної Ради України від 03.12.2019 №325-ІХ «Про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2020 році» Національний заповідник "Замки Тернопілля" спільно з Тернопільським центром охорони та наукових досліджень пам'яток культурної спадщини на базі Вишнівецького палацово-паркового комплексу провели круглий стіл на тему: "Трипільська культура на Тернопільщині". Даний захід присвячений 170-й річниці з дня народження видатного українського археолога Вікентія Хвойки, першовідкривача трипільської культури в сучасній Україні.

Докладніше

Двері замків Тернопілля відкриті для співпраці

Національний заповідник "Замки Тернопілля" запрошує громадських діячів для створення нових цікавих проектів. Сьогодні, 27 лютого, Збаразький замок відвідали члени Громадської організації "Асоціація жінок України "ДІЯ". Між працівниками заповідника та членами ГО відбувся конструктивний діалог. В ході проведення оглядової екскурсії Збаразьким замком ХVІІ ст. обговорювалися також питання плідної співпраці по проведенню заходів в наших замках. Двері замків Тернопілля завжди відкриті для проведення різноманітних івентів будь-якої тематики.

Докладніше

Розвиваємо туризм!

24 лютого представники Національного заповідника "Замки Тернопілля" взяли участь в роботі круглого столу з обговорення актуальних питань законодавчого забезпечення діяльності ринку туристичних послуг та розвитку внутрішнього та в'їзного туризму, де піднімались питання необхідності розвитку туристичної галузі у системі наповнення місцевого бюджету, особливості оподаткування туристичного збору, новий турпродукт та промозаходи турпродукту тощо.

Докладніше

США допомагають у збереженні культурної спадщини України

З 2002 року Посольський Фонд США зі збереження культурної спадщини підтримав велику кількість визначних культурних пам’яток України, включно з Вишнівецьким палацом, де було відновлено "Дзеркальну залу". Пропонуємо вашій увазі відеоролик про те, чому США витрачають кошти на проекти зі збереження культурних пам’яток інших країн.

Докладніше

"Ангели пам'яті": у Збаразькому замку вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 18 лютого, у Збаразькому замку відбулася тиха акція "Ангели пам'яті", якою вшанували пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Організаторами та учасниками акції були вихованці місцевого "Пласту" та працівники Будинку дитячої та юнацької творчості. Дівчатка та хлопчики виготовили паперові ангелики як символ пам'яті про Героїв Небесної Сотні та розвішали їх у Зеленому мармуровому холі Замкового палацу, де знаходяться погруддя Устима Голоднюка та Назарія Войтовича. А також цими ангеликами вшанували пам'ять загиблих земляків на Майдані та в зоні АТО, розвішавши їх на Алеї слави у Призамковому парку.

Докладніше

"Значки та медалі Тернопілля" - колекція Михайла Тимошика у Збаразькому замку

17 лютого 2020 року о 12.00 годині у Збаразькому замку відбулася презентація персональної колекції Михайла Тимошика - «Значки та медалі Тернопілля». В колекції представлені різноманітні знаки та нагороди, які були на Тернопільщині за період перебування під Австро-Угорщиною, Польщею, СРСР та в нинішні часи. У багатющій колекції Михайла Тимошика із 2000 значків та 400 медалей, виготовлених на Тернопільщині найбільше тих, що стосуються певних подій і дат. Є тут і військові, спортивні, подарункові значки та відзнаки.

Докладніше