Новини

Проведення свят замків Тернопільської області у 2019 році

За результатами наради щодо проведення свят замків на об'єктах історико-архітектурної спадщини в районах області та з метою підвищення туристичної привабливості регіону і належного утримання пам'яток оборонної архітектури голова ОДА видав наступне доручення від 14 березня 2019 року щодо проведення свят замків

Докладніше

"Тернопільщина Invest – 2019"

22-23 травня 2019 року у Збаразькому замку відбудеться Міжнародний інвестиційний форум "Тернопільщина Invest – 2019". Під час урочистого відкриття форуму буде представлено потенціал Тернопільської області.

Докладніше

Відкриття туристичного сезону 2019 на Тернопіллі!

У неділю 12 травня 2019 року на території Збаразького замку відбудеться Свято замку, відкриття туристичного сезону «Мандруємо «Замками Тернопілля» та святкування Дня міста Збаража . Початок дійства о 1400 год.

Докладніше

Великодня виставка "Ажурна різьба по яєчній шкарлупі"

Напередодні Великодніх свят у Збаразькому замку відкрито виставку "Ажурна різьба по яєчній шкарлупі". Це перша персональна виставка доктора історичних наук, професора Миколи Валентиновича Бармака, на якій представлено 100 робіт філігранного мистецтва. У кожній різьбленій роботі закладено глибокий зміст магічного характеру, які були з давніх давен символами Батьківщини, оберегами на нашій землі.

Докладніше

Урочисті заходи з нагоди 75-річчя пожежної охорони у Збаразькому замку

17 квітня у Збаразькому замку відбулися урочисті заходи з нагоди 75-річчя пожежної охорони Збаразького району. Святкові заходи розпочалися зі складання присяги молодого покоління рятувальників Тернопілля, що вступили до лав пожежно-рятувальної служби.

Докладніше

Нові археологічні розвідки експедицією Національного заповідника «Замки Тернопілля» в 2019 році.

Відповідно до Плану роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля», науково-дослідницького відділу, щодо необхідності археологічних досліджень на території Тернопільської області, археологічною експедицією Національного заповідника «Замки Тернопілля» 3 та 4 квітня було проведено археологічні розвідки на території Збаразького району Тернопільської області.

Докладніше

Алея пам’яті воїнів-уродженців Збаражчини.

На території замкового парку Національного заповідника "Замки Тернопілля" висадили Алею пам'яті Героїв Небесної Сотні, воїнів-уродженців Збаражчини, які загинули, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України.

Докладніше

Благодійна екскурсія у Збаразькому замку!

У Збаразькому замку у вівторок, 9 квітня, було проведено благодійну екскурсію для підопічних - осіб з особливими потребами та людей поважного віку Збаразького територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Докладніше

Діти з Донбасу

У вівторок 26.03.2019 року у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учнів 7-9 класів та їхніх батьків із Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 (Луганської області).

Докладніше

Збаразький замок: українсько-польська Міжурядова Координаційна Рада

Основною складовою регіональної політики України та західних областей в тому числі, є налагодження та подальша активізація міжрегіонального та транскордонного співробітництва.

Докладніше