Новини

Учасники міжнародного форуму у Збаразькому замку

5 листопада 2019 року Збаразький замок відвідали представники офіційної делегації - учасники бізнес форуму "Литва-Україна: досвід Європейського союзу для Тернопільської області" з метою ознайомлення із туристичним потенціалом нашого регіону.

Докладніше

Благодійний концерт у Збаразькому замку

13 жовтня 2019 року у Збаразькому замку відбувся благодійний концерт учнів Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької, присвячений Дню Покрови Пресвятої Богородиці, 77-ій річниці створення УПА, Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

Докладніше

Благодійний концерт у Збаразькому замку

13 жовтня 2019 року о 14.00 год. у Збразькому замку відбудеться благодійний концерт учнів Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької, присвячений Дню Покриви Пресвятої Богородиці, 77-ій річниці створення УПА, Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Вхід вільний.

Докладніше

«Битва за Незалежність. Збараж 1649 року»

29 вересня під мурами Збаразького замку проходила реконструкція битви під Збаражем, яка відбулася 370 років тому і була одним із важливих етапів Національної революції в Україні середини XVII століття під проводом Гетьмана України Богдана Хмельницького.

Докладніше

Відзначили кращих працівників туризму

З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні колектив Національного заповідника "Замки Тернопілля" отримав грамоту Тернопільської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток туризму та з нагоди професійного свята.

Докладніше

Битва за Незалежність. Збараж 1649

29 вересня 2019 року у Збаразькому замку відбудеться реконструкція битви під Збаражем.

Докладніше

"Кладка через час" Олега Кузіва

У залі змінних виставок Збаразького замку експонується персональна виставка живопису "Кладка через час" талановитого митця Тернопільщини Олега Кузіва. Відкриття виставки відбудеться 29 вересня о 13:00 год. в рамках проведення урочистостей, присвячених 370-річчю битви під Збаражем.

Докладніше

Книги в дарунок від Михайла Відейка і Марії Моторжиної

В рамках співпраці між Національним заповідником «Замки Тернопілля» і музеєм історичного культурного надбання «ПЛАТАР», а також для створення нових експозицій у Збаразькому замку відбулася зустріч на якій пан Михайло і пані Марія благодійно передали у фонди наукової бібліотеки заповідника ряд книг. Він відомий український археолог, кандидат історичних наук, знаменитий дослідник трипільської культури. Наукову діяльність і творчість Михайло Відейко присвятив загадкам походження українців і особливостям їх старовинної культури. Крім цього, відомий історик займається освітньою діяльністю, видаючи науково-популярні твори для широкого кола читачів і проводячи численні виставки. Вона куратор виставки, головний зберігач колекції з музею історичного культурного надбання «ПЛАТАР».

Докладніше

"Ой, верше, мій верше..."

У неділю, 15 вересня 2019 року на подвір'ї Збаразького замку відбувся концерт Заслуженої артистки України Надії Кулик "Ой, верше, мій верше...". Виступ присвячений 75-тим роковинам депортації українців. На концерті прозвучали лемківські та авторські пісні виконавиці, які вразили всіх присутніх надзвичайним талантом та емоційним виконанням.

Докладніше

"СВЯТО У СТАРОМУ ЗАМКУ". ФЕСТИВАЛЬ У ПІДЗАМОЧКУ

8 вересня 2019 року у селі Підзамочок Бучацького району на території замку 1600 року відбулося святкування 5 ювілейного фестивалю «Свято у Старому замку».

Докладніше