Новини

Збаразький замок відкриває свої таємниці

Згідно договору про співробітництво між Національним заповідником "Замки Тернопілля" та Тернопільським Національним педагогічним університетом їм. В.Гнатюка у Збаразькому замку проводяться археологічні дослідження. Студенти–археологи працюють над розкопками двох оборонних  бастіонів Збаразького замку - Східного та Південного.

Докладніше

"Битва за незалежність. Збараж 1649 р."

Національний заповідник "Замки Тернопілля" спільно із Збаразькою міською радою Тернопільської області став переможцем конкурсу культурно-мистецьких проектів "Малі міста - великі враження", який був оголошений Міністерством культури України за підтримки Уряду Володимира Гройсмана. Проект "Битва за незалежність. Збараж 1649 р." буде реалізований протягом 4-х місяців 2019 року.

Докладніше

Благодійна екскурсія для дітей учасників АТО

8 липня 2019 року Збаразький замок та Вишневецький палац відвідали діти учасників АТО з Вінниччини, для яких було проведено благодійну екскурсію.

Докладніше

Семінар "Бізнес як військова стратегія" у Білокамінній залі Збаразького замку

Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету (LvBS) проводить четверту програму із циклу семінарів «Бізнес як військова стратегія» у Білокамінній залі Збаразького замку. Дана програма проводиться для управлінців на основі нового для української бізнес-освіти формату: навчання через ознайомлення з історичними подіями та проектування аналогій на сучасні стратегії бізнесу. LvBS пропонує в унікальний спосіб вивчити управлінські теорії на основі української історії, зокрема, військового досвіду українського козацтва.

Докладніше

Ярмарок грантів у сфері культури за участі представників Національного заповідника "Замки Тернопілля"

Науковці Національного заповідника "Замки Тернопілля" стали учасниками Другого міжнародного ярмарку грантів у сфері культури, який відбувся 2 липня 2019 року у НСК "Олімпійський" і організований Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури став ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

Докладніше

У Збаразький замок завітали гості з Канади

Збаразький замок відвідали учасники фольклорно-танцювального колективу "Євшан" з міста Саскатун (Канада). 3 липня ансамбль канадських танцюристів виступить з благодійним концертом в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Докладніше

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Збаразький замок

В рамках візиту на Тернопільщину Збаразький замок відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Докладніше

Захід для учасників АТО/ООС

У Болокамінній залі Збаразького замку відбулися заходи для учасників АТО/ООС, організовані та проведені Збаразьким районним центром соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді, за сприяння Національного заповідника «Замки Тернопілля», на якому були присутні учасники війни та родини полеглих Героїв за Україну на Майдані та у російсько-українській війні.

Докладніше

У Збаразькому замку Ігор Алексєєв зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини

Другий день свого візиту на Тернопільщину народний депутат України, радник Міністра юстиції Ігор Алексєєв розпочав з відвідин Збаразького замку. Тут, в Білокамінному залі, посадовець зустрівся з учасниками бойових дій та рідними загиблих захисників нашої держави.

Докладніше

Зворушлива церемонія повторного одруження у Збаразькому замку!

Ольга та Яків Рейди у шлюбі вже 38 років. Познайомилися ж  чотири десятиліття тому завдяки сестрі чоловіка. Річницю ж знайомства подружжя вирішило відзначити доволі нетипово, скориставшись новою послугою Міністерства юстиції “Ювілейне весілля”. Місцем проведення зворушливої церемонії повторного одруження став один із залів Збаразького замку.

Докладніше