Новини

До уваги відвідувачів Збаразького замку!

Для туристичних груп, які відвідують Збаразький замок, пропонуємо замовляти смачні обіди та фуршети за доступними цінами у кафе-барі "Легенда" за номерами телефонів: 068-346-77-77 Віктор Миколайович; 097-795-12-62 Наталія Петрівна; 096-842-77-71 Ольга Ярославівна

Докладніше

Гості Збаразького замку

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, Збаразький замок відвідав отець Володимир Волочій, який був Владикою Української греко-католицької церкви Австралії, Нової Зеландії та Океанії після смерті Кир Івана Прашка, нашого земляка, збаражанина. Для о.Володимира було проведено екскурсію експозиційними залами Збаразького замку. Особливо його зацікавила експозиція особистих речей Кир Івана Прашка, уродженця Збаража. Щира подяки о.Михайлу та о.Назарію Бедріям за приємне знайомство з цікавою людиною, за налагодження  зв'язків з українською діаспорою в Австралії.

Докладніше

Президент України відвідав Збаразький замок

18 вересня 2020 року Збаразький замок відвідав Президент України Володимир Зеленський. В ході візиту Президент вручив звання Героя України збаражанину, військовослужбовцю Юрію Горайському (посмертно) за особливу мужність і героїзм. Нагороду та орден "Золота Зірка" Президент вручив дочці загиблого бійця.

Докладніше

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні колеги! У зв’язку з епідемією COVID-19  в Україні, Національний заповідник «Замки Тернопілля» повідомляє, що проведення наукової конференції «Теребовлянський та Микулинецький замки: від середини ХІV до початку ХХІ століття», переноситься на листопад 2020 року.

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. "ДОНБАС"

У суботу, 12 вересня на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського художнього фільму «Донбас».

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. «Білий птах з чорною ознакою»

У суботу, 5 вересня на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського фільму «Білий птах з чорною ознакою» .

Докладніше

ВЕЧІР УКРАЇНСЬКОГО КІНО У ЗБАРАЗЬКОМУ ЗАМКУ. "Іван Сила"

У суботу, 29 серпня 2020 року на подвір’ї Збаразького замку відбудеться перегляд українського фільму "ІВАН СИЛА". Чекаємо Вас о 20.30 год., щоб спільно переглянути фільм про найсильнішу людину світу – відомого українця.

Докладніше

Мистецька акція на базі Вишневецького палацово-паркового комплексу

Національний заповідник "Замки Тернопілля" організовує мистецьку акцію - на базі Вишневецького палацово-паркового комплексу у смт. Вишнівець Збаразького району Тернопільської області за адресою вул Замкова, 1.

Докладніше

Оголошення!

У суботу, 22 серпня 2020 року, об 11.00 год. в Збаразькому замку відбудеться майстер-клас з пов’язування різнобарвних стрічок і хустинок дівчаткам на голову, а хлопчикам на шию з елементами української дитячої гри «Галя по садочку ходила», який проведе науковий співробітник Національного заповідника «Замки Тернопілля» Ганусевич Наталія.

Докладніше

У Збаразькому замку відбудеться творча зустріч із Олександром Марченком!

У неділю, 23 серпня 2020 року відбудеться творча зустріч із відомим музикантом, бардом, літератором і перекладачем, членом Спілки письменників України, тернополянином Олександром Марченком.

Докладніше