Виставки

ІІ Всеукраїнський пленер художників України

Відкриттям виставки картин завершився 11 липня 2012 року ІІ Всеукраїнський пленер художників України. У фойє другого поверху Замкового палацу на суд глядача були виставлені творчі роботи авторів. Тут і Збаразький замок і його в'їздова вежа, і Вишневецький палац у своїй величі і красі, і бойова башта Скалатського замку і козак Мамай із своєю люлькою та конем. Відомі художники залишили у Збаражі свої полотна, написані під враженням нашої історичної землі. Учасники дуже тепло відгукнулися про організацію заходу, висловилися про те, як їм тут легко творилося - навіть каміння, яке дихає тут історією, давало наснагу до роботи.

Докладніше

"З Україною в серці"

У виставковій залі Національного заповідника "Замки Тернопілля" експонується виставка автолітографій Заслуженого художника України Євгена Удіна. Постать Євгена Удіна привертає особливу увагу. Він був і залишається Великим Майстром. У його картинах світ постає у всій величі й багатогранній вимірності. Мандрувати світами Євгена Удіна - справжнього співця міст - це не тільки проходитися вулицями, милуватися вишуканими архітектурними ансамблями, це передусім насолоджуватися красою досконалих ліній, чудових стриманих тонів, класичних і гармонійних контурів, ретельно виписаних прикмет, де краса зведена у культ.

Докладніше

Сотворено руками та душею

6 травня у замковому палаці міста Збаража відкрилася виставка ікон та ляльок-мотанок майстрів художнього іконопису та художнього моделювання Володимира Шерстія та Ірини Вербіцької.

Докладніше

Нові художні виставки у Збаразькому замку

6 березня 2012 року в палаці Збаразького замку відкрито виставку «Дорога з дитинства – дорога до себе» заслуженого художника України Богдана Ткачика та членів Національної Спілки художників України Ганни та Соломії Ткачик та виставку графічних робіт члена Національної Спілки художників України Валерія Нестеренка за творами Т. Г. Шевченка «Неофіти».

Докладніше

Дерев'яна сакральна архітектура Михайла Яськовича

23 березня у Збаразькому замку відкрилася виставка львівського митця Михайла Яськовича "Дерев'яна сакральна архітектура", де представлено дерев'яні макети храмів Поділля, Буковини, Закарпаття та Галичини.

Докладніше

Борщівська виставка

"Борщівська виставка" колекціонера Віри Матковської м.Тернопіль

Докладніше

Козакам найперше честь

14 Жовтня 2009 року у замковому палаці м. Збаража відбулося відкриття виставки "Козакам найперше честь" тернопільського художника Ю.Чумака.

Докладніше

Українська повстанська армія - історія нескорених

У Замковому палаці Збаразької фортеці відкрита виставка плакатів із фондів Тернопільського обласного краєзнавчого музею "Українська повстанська армія - історія нескорених", що присвячена 67-ій річниці від дня створення УПА. Виставка плакатів підготовлена науковими працівниками Центру досліджень визвольного руху. Історія України - це історія боротьби її народу за незалежність.

Докладніше

Створення світу

17 лютого 2010 року у виставковому залі замкового палацу м. Збаража відбулось відкриття персональної виставки творчих робіт художниці, члена Тернопільської організації Національної Спілки художників України Ганни Ткачик на тему: “Створення світу”. Виставка триватиме до 17 березня 2010 року.

Докладніше

Створення світу

17 лютого 2010 року у виставковому залі замкового палацу м. Збаража відбулось відкриття персональної виставки творчих робіт художниці, члена Тернопільської організації Національної Спілки художників України Ганни Ткачик на тему: “Створення світу”. Виставка триватиме до 17 березня 2010 року.

Докладніше

Краса, яка зникає…

10 березня 2010 року в експозиційному залі Центру пам’ятко-охоронної та туристичної діяльності замку м. Тернополя відбулось відкриття фотовиставки фотографа-архівіста ДАТО Ігоря Крочака та Товариства охорони пам’яток історії і культури - “Краса, яка зникає…”.

Докладніше

Різні виставки

За час свого існування Національний заповідник організував більше 150-ти різнопланових виставок. Пропонуємо короткий огляд.

Докладніше

Виставка Омеляна Ярослава у тернопільському замку!

8 жовтня у тернопільському замку відкрилася виставка відомого тернопільського художника Омеляна Ярослава Максимовича.

Докладніше

У Тернопільському замку відкрилася виставка

25 січня 2011 року у приміщенні тернопільського замку відкрилася виставка живописних робіт професорсько-викладацького складу кафедри академічного живопису львівської Національної Академії Мистецтв. До Вашої уваги невеликий фотозвіт з місця події.

Докладніше

ІІІ Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль

20-21 травня у м. Тернопіль відбулася ІІІ Західноукраїнська туристична виставка-фестиваль, організована Тернопільською ОДА, Тернопільською обласною та Тернопільською міською радами.

Докладніше