Плани - Звіти

У Збаразькому замку відкриють кінно-мистецький театр

З ініціативи голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна у Збаражі, на території, прилеглій до замку, планується розпочати спорудження кінно-мистецького театру під відкритим небом, який носитиме ім'я уродженця Збаражчини - князя Дмитра (Байди) Вишневецького. Перший камінь під будівництво комплексу було закладено 6 травня, під час святкування відкриття обласного туристичного сезону – 2012 "Мандруємо замками Тернопілля".
Священики різних конфесій освятили пам'ятний знак на місці спорудження та поблагословили початок цієї справи. 

Аналогічний театр, який хочуть збудувати у Збаражі, є на острові Хортиця і ідея створити такий заклад біля Збаразького замку виникла саме там. До серпня 2012 року під замком планується збудувати трибуни, також буде сцена. Поряд з театром буде знаходитись кінно-спортивна школа, де майбутні спортсмени показуватимуть своє мистецтво. Діяльність даного спорудження спрямовуватиметься на збереження і розвиток козацьких традицій.
Голова обласної державної адміністрації закликав усіх небайдужих долучитися до справи створення такого кінно-мистецького театру під відкритим небом та передав у дарунок майбутньому закладу чотирьох коней. 

 

Share
Повернутися